Newsy

"Rozbiłam jej głowę o ścianę". Wiktoria z "Projektu Lady 6" i jej problemy z agresją

Newsy

Autor:
Justyna
Piąsta

Wiktoria Wychowaniec to uczestniczka 6. sezonu programu "Projekt Lady". W pierwszym odcinku 24-latka wyznała, że zła relacja z mamą i trudne doświadczenia z czasów szkolnych sprawiły, że stała się agresywna i próbowała popełnić samobójstwo. Dodała, że gdyby nie miała 6-letniego syna, pewnie stoczyłaby się na dno.

"Projekt Lady 6". Wiktoria Wychowaniec

"Projekt Lady" to nie tylko program o dobrych manierach. To przede wszystkim wzruszająca opowieść o zagubionych młodych kobietach, które chcą odnaleźć siebie i na nowo ustanowić system wartości. Telewizyjne show prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan, zasad etykiety uczy dr Irena Kamińska-Radomska, trener protokołu dyplomatycznego, natomiast nad rozwojem osobistym uczestniczek czuwa Tatiana Mindewicz-Puacz, coach i psychoterapeutka.

Progi XIX-wiecznego Pałacu w Ojrzanowie przekroczyło dwanaście dziewcząt, które są wyjątkowo niepokorne. Ich poruszające historie na długo zapadną widzom w pamięć. Jedną z nich opowiedziała 24-letnia Wiktoria Wychowaniec.

- Jestem dziewczyną z trudnym charakterem. Łatwo się wkurzam. Jak byłam młoda, miałam 14 lat i taka dziewczyna w klasie cały czas mnie tak jakby molestowała. Gadała na mnie, ja jej mówiłam, żeby zamknęła mordę, ale nie zamknęła, więc jak był dzwonek, to wstałam i rozbiłam jej głowę o ścianę - wyznała Wiktoria.

Trudna relacja z mamą

Wiktoria ma w sobie bardzo dużo żalu do mamy. Im bardziej nie mogła się z nią dogadać, tym gorzej się zachowywała.

- Moja mama mi zniszczyła życie przez to, że my jej potrzebowaliśmy, a nas zostawiła i później nigdy nie miałam z kim pogadać. Byłam jaka byłam, bo chciałam, żeby zwróciła na mnie uwagę - powiedziała uczestniczka "Projektu Lady".

Z kolei mama Wiktorii wspomina, że od kiedy pamięta, jej córka była trudnym dzieckiem. - Kiedy ją przywiozłam do Hiszpanii, to tutaj jest inny styl wychowania dzieci, bezstresowy, nie można na dziecko ani krzyknąć, ani uderzyć. Myślę, że to jest też wpływ jej koleżanek, że ona taka jest - stwierdziła Anna Włodarczyk.

Samotność, brak akceptacji i zrozumienia doprowadziło Wiktorię do próby samobójczej. - Chciałam sobie odebrać życie, bo nie miałam nikogo. Dzwonili do niej ze szpitala z psychiatryka, kiedy zabrała mnie karetka. Powiedziała, że p******ę głupoty, że to nieprawda. Po prostu chciałam uciec stamtąd - przyznała Wiktoria.

24-latka jest mamą. Ma 6-letniego syna, dla którego chce się zmienić i być lepszą wersją siebie. - Gdybym nie miała mojego syna, to teraz bym siedziała w więzieniu - powiedziała.

"Projekt Lady 6" - gdzie oglądać?

Nowe odcinki "Projektu Lady" są emitowane w piątki o godz. 20:00 w TVN7. Można je oglądać także na Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Niespodzianki w nowym sezonie "Projektu Lady"

Niespodzianki w nowym sezonie „Projektu Lady”
Niespodzianki w nowym sezonie „Projektu Lady”Źródło: Dzień Dobry TVN
Małgorzata Rozenek-Majdan opowiada o nowościach w nowym sezonie "Projektu Lady".
  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości