Gwiazdy

Urodzinowe plany Pawła Małaszyńskiego. "Skoro to już 44, to może... strzelić sobie botoks?"

Gwiazdy

Paweł Małaszyński

Paweł Małaszyński właśnie skończył 44 lata. Z tej okazji aktor na swoim Instagramie opublikował post, w którym w żartobliwy sposób zastanawia się nad przyszłością. Nie obyło się bez życzeń od internautów, ale i porad dotyczących tego, jak zachować wieczną młodość.

Paweł Małaszyński skończył 44 lata

Znamy go m.in. dzięki roli w serialu „Magda M.” Paweł Małaszyński – aktor, piosenkarz, mąż i ojciec 26 czerwca skończył 44 lata. Dla wielu osób urodziny to okazja do pewnych podsumowań. Nie inaczej było w jego przypadku – na Instagramie pojawiło się zdjęcie zamyślonego artysty opatrzone ciekawym opisem.

Tak sobie myślę... skoro to już 44, to może... uronić łezkę albo zacząć używać więcej podkładu i kremu na zmarszczki, kupić lambo na raty czy może strzelić sobie botoks?

- czytamy.

Przypominamy marcowa rozmowę Pawła Małaszyńskiego, podczas której wraz z Andrzejem Nejmanem opowiedzieli o swojej działalności podczas kwarantanny.

Urodzinowe życzenia Pawła Małaszyńskiego

Post Pawła Małaszyńskiego nie umknął uwadze jego obserwatorów, którzy przedstawili mu własne sposoby na zachowanie młodości.

Spacery po plaży i kąpiele błotne, żeby się powoli przyzwyczajać do piachu ;) Zdrowia i miłości

- zażartowała jedna z internautek.

Botoks w lambo nasmarowany kremem na zmarszczki. #najlepszego Paweł... Ja bym z tej okazji strzelił sobie "Dziady" - wszystkie części do poduszki, podobno z wiekiem inaczej się to interpretuje :)

- skomentował Sebastian Cybulski.

Proponuję: - uronić łezkę kiedy przyjaciele zjedzą ostatni kawałek urodzinowego tortu, podkład w postaci pięknych wspomnień, które nigdy nie wyblakną w pamięci zawsze w cenie, krem na zmarszczki w postaci uśmiechu najlepszy , no i lambo na raty - byle do 88-ch spłacić. Wszystkiego dobrego!

- dodała kolejna osoba.

Nie mogło się tez obyć bez tradycyjnych życzeń i dobrych słów od fanów aktora. Niektórzy znaleźli też odniesienie do wieku Pawła w książce „Dziady. Część III”. Adama Mickiewicza.

A imię jego czterdzieści i cztery... Najlepszy rocznik, coś mi wiadomo na ten temat

- czytamy. Życzymy aktorowi wszystkiego co najlepsze.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Robert Lewandowski został wujkiem. Siostra sportowca urodziła i zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła na plan „Projektu Lady” 2 tygodnie po porodzie. „Biorę się do roboty”

Timothée Chalamet znowu zakochany. Kim jest jego nowa dziewczyna?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości