Gwiazdy

Paweł Małaszyński - jakie ma relacje z synem?

Gwiazdy

Paweł Małaszyński - jakie ma relacje z synem?

Dziś w programie Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał z Pawłem Małaszyńskim i jego synem Jeremiaszem. Panowie nagrali rodzinny teledysk. Jak im poszło? Zobaczcie sami. 

W zeszłym tygodniu ukazał się teledysk Pawła Małaszyńskiego, w którym główną rolę zagrał syn aktora, Jeremiasz. W sieci rozgorzały pozytywne komentarze i opinie, że Jeremiasz podobny jest do młodego Dawida Podsiadły.

Syn Pawła Małaszyńskiego o występie w teledysku

Jeremiasz początkowo miał obawy czy występować w teledysku do piosenki taty. Niepewność rozwiała się, dopiero gdy teledysk znalazł się w sieci. Jak przyznał Jeremiasz, nie jest on fanem muzyki, którą prezentuje Paweł Małaszyński. Chłopak wybrał się zaledwie na kilka koncertów taty.

Szczerze mówiąc, na początku nie wiedziałem co o tym sądzić, ale teraz uważam, że dobrze zrobiłem i jestem zadowolony z tego.

- dodał Jeremiasz. 

Jakim tatą jest Paweł Małaszyński?

Jeremiasz wyznał, że jego tata zachowuje się jak typowy rodzic. Opowiada żarty, robi głupie rzeczy. Traktuje syna po koleżeńsku. Czasami zdarzają się między nimi sprzeczki, lecz jest to całkowicie normalne i naturalne.

Ja tak naprawdę mam do niego podejście bardzo kumpelskie. Zawsze mówiłem mu, że ja podobnie jak mama jesteśmy twoimi pierwszymi i najlepszymi przyjaciółmi.  Bycie ojcem to moje najważniejsze zadanie w życiu.

- powiedział aktor. 

Paweł dodał, że jego zachowanie uwarunkowane jest wychowaniem. W jego domu rodzina była podstawą, panowała tam rodzinna atmosfera. Aktor wyniósł z domu także pewnego rodzaju poczucie wolności, które teraz przekazuje swoim dzieciom.  

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?
57
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
3
26.10.2019
ala
Bardzo fajni obaj .
25.10.2019
Aga
Fajny chłopak :) Paweł ciacho mino upływu lat. Ma to coś 🤘🏼😻
24.10.2019
Morgiana
Cudni są :) Obaj. Mniam ;P