Paweł Małaszyński

  Paweł Małaszyński

  Paweł Małaszyński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Rzesze fanów zapewniła mu rola w serialu "Magda M.", ale jest też muzykiem, pracuje właśnie nad kolejną płytą swojego zespołu Cochise. W najnowszym wpisie na Instagramie zdecydował się na niezwykle szczere wyznanie dotyczące relacji z ludźmi. Wzniósł też toast za tych, którzy go opuścili, zdradzili i zranili.

  Paweł Małaszyński tuż przed świętami umieścił na swoim instagramowym profilu dwie czarne grafiki, na jednej z nich widniał kir. Wielu fanów złożyło aktorowi kondolencje i podzieliło się swoimi doświadczeniami związanymi z utratą bliskich osób. Teraz artysta podziękował wszystkim za przekazane słowa wsparcia i otuchy w trudnym dla jego rodziny czasie.

  Spędził tu dzieciństwo i młodość. Jak mówi: "Gdybym mógł się zawodowo rozwijać w naszym mieście, tak jak marzyłem, to na pewno nigdy bym z niego nie wyjeżdżał". O swoim ukochanym Białymstoku, Marcinowi i Kindze opowiedział Paweł Małaszyński. Dlaczego aktor wyciął niegdyś wszystkie lilie w parku? Zobaczcie.

  Dzisiaj na antenie TVN zobaczymy ostatni odcinek serialu "Belle Epoque". A jak wyglądał ostatni dzień zdjęć na planie serialu? Kto odczuwa zmęczenie po 70 dniach pracy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Zobaczcie, co robi aktor, kiedy ma "dyrektorski dzień".

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jakie plany mają na Wielkanoc: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Radzimir Dębski i Paweł Małaszyński. Jak myślicie, jak Piotr Kraśko radzi sobie w kuchni? :)

  Jak powstawała scena zaręczyn Konstancji (Magdaleny Cieleckiej) i Jana (Pawła Małaszyńskiego) w Belle Epoque? Kto wybierał pierścionek? Ilu statystów było potrzebnych do sceny? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Paweł Małaszyński od wielu lat, z powodzeniem, łączy dwie pasje realizując się aktorsko i muzycznie. O tym, że mogą one ze sobą świetnie współgrać świadczy utwór "Secrets" - inspirowany serialem "Belle Epoque", w którym Paweł gra główną rolę. Premiera teledysku już w najbliższą środę, czyli w dniu emisji kolejnego odcinka serialu!

  Na dużym ekranie Paweł Małaszyński zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie Świadek Koronny. Wystąpił także m.in. w Magdzie M., Oficerze, Oficerach, Katyniu i Skrzydlatych Świniach. Teraz gra w nowym serialu TVN: Belle Epoque. Czy musiał walczyć o rolę w Belle Epoque? Jakie są zalety tego serialu? Czy rzuciłby aktorstwo dla muzyki? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W nowym serialu TVN "Belle Epoque” w rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Paweł Małaszyński. O swojej nowej roli aktorka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co będzie łączyło jej postać z bohaterem granym przez Małaszyńskiego?

  Trwają prace nad, osadzonym na przełomie XIX i XX wieku, serialem kryminalnym pt. Belle Epoque. O produkcji, w której zagrają m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Weronika Rosati i Eryk Lubos, opowiedział nam jej scenarzysta Igor Brejdygant, a "piękną epokę", w której serial jest osadzony, scharakteryzował dla nas historyk Kamil Janicki: "Belle epoque to piękna etykietka, która nie ma żadnego oparcia w faktach, nie było niczego takiego, to były najbrudniejsze, najbardziej zdegenerowane i najbardziej okrutne czasy. Wtedy zbrodnia była czymś absolutnie normalnym".

  W wiosennej ramówce TVN-u pojawi się nowość: pierwszy realizowany przez stację serial kostiumowy "Belle époque". W roli głównej zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej przyznał się, że otrzymuje niewiele ciekawych propozycji. Dlaczego angaż w produkcji "powalił go na łopatki"?

  Paweł Małaszyński w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że dom i rodzina jest dla niego przystanią. Jakim aktor jest ojcem? I czy lubi typowo domowe obowiązki, jak np. wyrzucanie śmieci lub gotowanie?

  Strach o to, czy dziecko poradzi sobie w życiu zawsze będzie obecny w życiu rodziców. Czy z tego względu rodzice powinni się wtrącać w prywatne życie swoich pociech? Gwiazdy zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli jej: Agnieszka Sienkiewicz, Paweł Małaszyński, Katarzyna Glinka, Anna Cieślak, Ewa Kasprzyk i Andrzej Nejman?

  Na planie, kręconego w technologii 360 stopni, serialu "Para nie do pary" Kinga Burzyńska spotkała się z jego pomysłodawczynią - Magdaleną Różczką i Pawłem Małaszyńskim. Jak wygląda praca aktora na planie takiej nowoczesnej produkcji? O tajnikach tej technologii opowiedzieli nam, w studiu Dzień Dobry TVN, Bartosz Rosłoński i Piotr Baczyński z firmy zajmującej się technologią 360 stopni.

  Magda Różczka i Paweł Małaszyński znowu biorą ślub. Tym razem w serialu "Para nie do pary", realizowanym w technologii 360 stopni. To pierwsza w Polsce tego typu produkcja. Wywiad z aktorami zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN. Dowiecie się również na czym polega wspomniana technologia.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Adrian Pracoń - Polak ocalały podczas tragedii na wyspie Utoya - w miejscu, gdzie to wszystko się zdarzyło. W programie także: Magdalena Różczka i Paweł Małaszyński rodzinnie. A także: Sławomir! Co połączyło go z Małgorzatą Sochą? Tylko u nas premiera jego najnowszego teledysku. Startujemy o 8.00. Na program zapraszają: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.