Paweł Małaszyński

  - Podejmuje próby pisania do moich dobrych znajomych i członków rodziny - ostrzega poszkodowany aktor.

  "Prawie 30 lat razem".

  - A ja myślałam, że tak to tylko przy maluchach się pakuje - skomentowała rozbawiona internautka.

  Fanka: "Skóra zdarta z mamy".

  Paweł Małaszyński oprócz tego, że jest znanym aktorem, jest również wokalistą. 17 lat temu wraz z przyjaciółmi założył zespół Cochise. Muzycy chcieli stworzyć kilka piosenek i dobrze się przy tym bawić. Nie spodziewali się, że osiągną sukces, wydadzą kilka albumów i będą grać razem przez prawie dwie dekady.

  Do sieci trafiły trzy nowe utwory z płyty "The World Upside Down" zespołu Cochise, która ukaże się w połowie października. O tym fakcie poinformował swoich fanów Paweł Małaszyński, aktor i wokalista. - Dajcie znać, jak czujecie climat - napisał na Instagramie.

  Paweł Małaszyński podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, na którym pokazał się w stylizacji przywołującej dawne czasy. Obserwatorzy są zachwyceni i zastanawiają się czy to kostium do jakiejś nowej produkcji filmowej.

  Muzyka, rodzinne miasto Białystok i przede wszystkim - żona Joanna - to największe miłości aktora Pawła Małaszyńskiego. Od 17 lat gra z zespołem Cochise, a od prawie 30 jest szczęśliwie zakochany.

  Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie z żoną, Joanną Chitruszko. Para spędzała wakacje nad polskim morzem. Aktor pod fotografią zamieścił romantyczny wiersz, a fani zostawili dużo ciepłych słów i nie mogli wyjść z podziwu dla pary.

  Paweł Małaszyński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Rzesze fanów zapewniła mu rola w serialu "Magda M.", ale jest też muzykiem, pracuje właśnie nad kolejną płytą swojego zespołu Cochise. W najnowszym wpisie na Instagramie zdecydował się na niezwykle szczere wyznanie dotyczące relacji z ludźmi. Wzniósł też toast za tych, którzy go opuścili, zdradzili i zranili.

  Paweł Małaszyński spędza sobotę w studiu nagraniowym, gdzie pracuje nad kolejną płytą swojego zespołu Cochise. Panowie znają się od lat i wspólnie tworzą rockową muzykę. Jak widać, aktor ma wiele talentów.

  Paweł Małaszyński przez wiele kobiet zaliczany jest do grona najprzystojniejszych polskich aktorów. Niewiele osób wie jednak, że nie zawsze był szatynem o krótkich włosach. Jeszcze jakiś czas temu zaskakiwał długą czupryną. Jak wyglądał?

  Bartek Kasprzykowski z Joanną Brodzik i Pawłem Małaszyńskim grali główne role w kultowym serialu "Magda M.". Tytułowa bohaterka razem z Piotrem Korzeckim i Wojciechem Płaską przyciągali przed ekrany setki tysięcy osób. Bartek Kasprzykowski podzielił się z fanami wyjątkowym wspomnieniem, a jego uwagę na archiwalnym zdjęciu zwrócił jeden szczegół.

  Paweł Małaszyński należy do aktorów, którzy niechętnie dzielą się z fanami informacjami z życia prywatnego. Tym bardziej post, który ostatnio pojawił się na instagramowym profilu aktora zaskoczył jego obserwatorów.

  Paweł Małaszyński to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Z okazji świąt wielkanocnych, za pośrednictwem mediów społecznościowych, artysta złożył swoim fanom życzenia. Opatrzył je jednak nietypowym zdjęciem. Zobaczcie sami!

  Paweł Małaszyński wraz z żoną Joanną Chitruszko świętuje walentynki. Z okazji Dnia Zakochanych aktor opublikował sentymentalną fotografię. Artysta o duszy romantyka dołączył do niej wiersz.

  Kalendarz Dżentelmeni od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wszystkie egzemplarze tegorocznej edycji już się wyprzedały. Ale nie wszystko stracone. Jego bohaterowie postanowili bowiem przekazać swoje zdjęcia na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tej wyjątkowej akcji aktorzy opowiedzieli w naszym programie.

  Paweł Małaszyński tuż przed świętami umieścił na swoim instagramowym profilu dwie czarne grafiki, na jednej z nich widniał kir. Wielu fanów złożyło aktorowi kondolencje i podzieliło się swoimi doświadczeniami związanymi z utratą bliskich osób. Teraz artysta podziękował wszystkim za przekazane słowa wsparcia i otuchy w trudnym dla jego rodziny czasie.

  2005 rok obfitował w wiele premier. Na antenie TVN pojawiły się dwa kultowe seriale – „Niania i „Magda M”. Z Agnieszką Dygant, Joanną Brodzik, Pawłem Małaszyńskim i Rogerem Karwińskim porozmawialiśmy o tym, co zmieniło się w ich życiu na przestrzeni ostatnich 15 lat, oraz jak wspominają pracę na planie. Czy chcieliby wrócić na plan hitów TVN?

  Paweł Małaszyński pochwalił się, że razem z żoną, Joanną Chitruszko obchodzą 18. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktor umieścił w mediach społecznościowych post, w którym przyznał, że dopiero teraz ich związek osiągnął dojrzałość. Opublikował również piękne zdjęcie.

  Paweł Małaszyński właśnie skończył 44 lata. Z tej okazji aktor na swoim Instagramie opublikował post, w którym w żartobliwy sposób zastanawia się nad przyszłością. Nie obyło się bez życzeń od internautów, ale i porad dotyczących tego, jak zachować wieczną młodość.

  Spędził tu dzieciństwo i młodość. Jak mówi: "Gdybym mógł się zawodowo rozwijać w naszym mieście, tak jak marzyłem, to na pewno nigdy bym z niego nie wyjeżdżał". O swoim ukochanym Białymstoku, Marcinowi i Kindze opowiedział Paweł Małaszyński. Dlaczego aktor wyciął niegdyś wszystkie lilie w parku? Zobaczcie.

  Dzisiaj na antenie TVN zobaczymy ostatni odcinek serialu "Belle Epoque". A jak wyglądał ostatni dzień zdjęć na planie serialu? Kto odczuwa zmęczenie po 70 dniach pracy? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Zobaczcie, co robi aktor, kiedy ma "dyrektorski dzień".

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się, jakie plany mają na Wielkanoc: Kinga Rusin, Karolina Ferenstein-Kraśko, Radzimir Dębski i Paweł Małaszyński. Jak myślicie, jak Piotr Kraśko radzi sobie w kuchni? :)

  Jak powstawała scena zaręczyn Konstancji (Magdaleny Cieleckiej) i Jana (Pawła Małaszyńskiego) w Belle Epoque? Kto wybierał pierścionek? Ilu statystów było potrzebnych do sceny? Na planie serialu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Paweł Małaszyński od wielu lat, z powodzeniem, łączy dwie pasje realizując się aktorsko i muzycznie. O tym, że mogą one ze sobą świetnie współgrać świadczy utwór "Secrets" - inspirowany serialem "Belle Epoque", w którym Paweł gra główną rolę. Premiera teledysku już w najbliższą środę, czyli w dniu emisji kolejnego odcinka serialu!

  Na dużym ekranie Paweł Małaszyński zadebiutował rolą Marcina Kruka w filmie Świadek Koronny. Wystąpił także m.in. w Magdzie M., Oficerze, Oficerach, Katyniu i Skrzydlatych Świniach. Teraz gra w nowym serialu TVN: Belle Epoque. Czy musiał walczyć o rolę w Belle Epoque? Jakie są zalety tego serialu? Czy rzuciłby aktorstwo dla muzyki? Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  W nowym serialu TVN "Belle Epoque” w rolach głównych wystąpią Magdalena Cielecka i Paweł Małaszyński. O swojej nowej roli aktorka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Co będzie łączyło jej postać z bohaterem granym przez Małaszyńskiego?

  Trwają prace nad, osadzonym na przełomie XIX i XX wieku, serialem kryminalnym pt. Belle Epoque. O produkcji, w której zagrają m.in. Paweł Małaszyński, Magdalena Cielecka, Weronika Rosati i Eryk Lubos, opowiedział nam jej scenarzysta Igor Brejdygant, a "piękną epokę", w której serial jest osadzony, scharakteryzował dla nas historyk Kamil Janicki: "Belle epoque to piękna etykietka, która nie ma żadnego oparcia w faktach, nie było niczego takiego, to były najbrudniejsze, najbardziej zdegenerowane i najbardziej okrutne czasy. Wtedy zbrodnia była czymś absolutnie normalnym".

  W wiosennej ramówce TVN-u pojawi się nowość: pierwszy realizowany przez stację serial kostiumowy "Belle époque". W roli głównej zobaczymy Pawła Małaszyńskiego. Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej przyznał się, że otrzymuje niewiele ciekawych propozycji. Dlaczego angaż w produkcji "powalił go na łopatki"?