Matura 2023: Jak gwiazdy wspierają swoje dzieci?

Projekt bez tytułu (47)
Źródło: Dzień Dobry TVN
Oddychaj dla spokoju, czyli jak odstresować się przed maturą
Oddychaj dla spokoju, czyli jak odstresować się przed maturą
Najpierw natura, potem matura!
Najpierw natura, potem matura!
Małgorzata Ohme o maturalnym stresie
Małgorzata Ohme o maturalnym stresie
Jak poradzić sobie ze stresem przed maturą?
Jak poradzić sobie ze stresem przed maturą?
Maturalny stres
Maturalny stres
 Od 11 lat udowadniają, że nie ściągali na maturze
Od 11 lat udowadniają, że nie ściągali na maturze
Matura – stres nie tylko dla maturzystów
Matura – stres nie tylko dla maturzystów
Już za dzień matura - jak poradzić sobie ze stresem
Już za dzień matura - jak poradzić sobie ze stresem
Matura to jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu ucznia. W tym roku do egzaminu dojrzałości przystąpiły także dzieci gwiazd. Jak dumni rodzice wspierają swoje pociechy? Część z nich pochwaliła się tym w mediach społecznościowych.

Matura 2023 - Jak gwiazdy wspierają swoje dzieci?

Początek maja dla jednych oznacza wypoczynek, dla innych wielki stres. Tegoroczni maturzyści właśnie rozpoczęli egzaminy. 4 maja o godzinie 9:00 w całej Polsce uczniowie przystąpili do testu z języka polskiego.

W trudnych chwilach nieodłącznym elementem jest wparcie przyjaciół i bliskich. Jak rodzice podnoszą na duchu swoje pociechy? Emocjami panującymi w domu podzielił się m.in. Paweł Małaszyński. Aktor zdradził, że w tym roku do matury podchodzi jego syn Jeremiasz. W sieci opublikował wspólne zdjęcie i opatrzył je opisem: - "Zaczęło się. Przez najbliższe dni trzymamy mocno kciuki za Jeremiasza i wszystkich tegorocznych maturzystów. Będzie dobrze. Musi być " - dodał.

Wsparcie okazał swojej córce także Borys Szyc. Na Instagramie opublikował zdjęcie Soni i życzył zarówno jej jak i wszystkim maturzystom powodzenia.

- "Powodzenia dla wszystkich maturzystów!!! A zwłaszcza dla takiej jednej, którą bardzo kocham. Do przodu".

Głos zabrała także Monika Richardson: "Proszę, trzymajcie dzisiaj kciuki za moją Zośkę i za tysiące innych, całkiem młodych ludzi, którzy piszą maturę z polskiego" - napisała dziennikarka w poście na Instagramie.

W tym roku maturę piszę również córka Natalii Kukulskiej. Jak się okazuje, 4 maja obchodzi także 18. urodziny.

- Co za dzień - pełnia doznań! 18 urodziny mojej cudownej córeczki Ani, pierwszy dzień matur i pełnia księżyca… wierzę, że ta kumulacja przyniesie jej szczęście nie tylko na czas egzaminów! Dojrzałość… hmmm brzmi groźnie. Całe szczęście Anulku, że masz jeszcze wielką wrażliwość, która pozwoli Ci patrzeć na świat, tak jak trzeba. W sam raz. Jesteś doskonała, ukochana i wszystko, co najpiękniejsze przed Tobą. W dzieciństwie i dorosłości jesteśmy zawsze z Tobą. Jesteś najkochańszym cudem! - napisała na Instagramie mama.

Arkusz CKE z matury z polskiego 2023 - pytania i odpowiedzi

Pytania zamknięte i otwarte oraz odpowiedzi z matury 2023 z polskiego podstawowego poznamy już w czwartek 4 maja w godzinach popołudniowych. Poprawne odpowiedzi pomogą uczniom określić, ile udało się im zdobyć punktów. Maturzyści będą mogli oszacować, czy mogą dostać się na wymarzone studia oraz zaoszczędzić sobie nerwów w oczekiwaniu na oficjalne wyniki. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?