Gwiazdy

Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha na archiwalnym zdjęciu. "My takie młodziutkie"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Katarzyna Zielińska, Małgorzata Socha

W polskim show-biznesie niewiele jest aktorek, które darzą się przyjaźnią. Do tej grupy należą jednak Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha. Wiadomo, że od lat są dla siebie niezwykłym wsparciem. Teraz postanowiły powspominać dawne chwile i pokazały zdjęcie z czasów, gdy nie miały jeszcze dzieci.

Przyjaźń Kasi Zielińskiej i Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha i Katarzyna Zielińska poznały się już kilkanaście lat temu, bo w 2010 roku na planie komedii "Och, Karol 2". Szybko złapały ze sobą kontakt, bo - jak zdradziły - zbliżyła ich do siebie nieporadność.

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

Choć mówi się, że w ich branży prawdziwa przyjaźń jest niemożliwa, one udowadniają, że takie przekonanie jest błędne. Od lat łączy je "bardzo fajne kumpelstwo". Czują się w swoim towarzystwie niezwykle swobodnie i wspólnie przeżyły wiele przygód. Bardzo mocno zbliżyło je do siebie także macierzyństwo.

- Zawsze - nawet zanim urodziły się nasze dzieci - byłyśmy trochę szalone, postrzelone. I cały czas mamy tę samą radość i chęć wygłupiania się. Z boku może i wyglądamy na wariatki, choć przyznaję, że potrafimy być stateczne, opanowane i uporządkowane - mówiła Katarzyna Zielińska w wywiadzie dla "Vivy!".

Kasia Zielińska i Małgorzata Socha w Nowym Jorku

Teraz aktorki postanowiły wspomnieniami cofnąć się do starych czasów. W środę 6 kwietnia Katarzyna Zielińska opublikowała w mediach społecznościowych ujęcie sprzed lat. Widać na nim artystki na wspólnej kawie w kawiarni w Nowym Jorku. W opisie zdjęcia padło pytanie: "Gocha, pamiętasz?".

- Kasia, kiedy to było... Brew wąska, dzieci na koncie "0", a i my takie młodziutkie... Ja chce z Tobą to NYC - odpowiedziała Małgorzata Socha.

- Co za czasy! Spacery, kawa, ploteczki i snucie się po Nyc. Jeszcze tak zrobimy! A dzieciaki nasze wyślemy do Central Parku na dzienne kolonie. Całą bandę! Heniek i Zocha będą dowodzić - dodała Katarzyna Zielińska.

Fotografia niezwykle przypadła do gustu internautom. W komentarzach czytamy: "Ależ to piękne zdjęcie", "Przyjaźń to jest coś wspaniałego! Ślicznie wyglądacie" czy "Pięknie, tak naturalnie".

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News, Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości