Katarzyna Zielińska

  - Codziennie płaczę wieczorem - wyznała aktorka.

  Katarzyna Zielińska pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem z przeszłości. Uwagę fanów zwróciło ogromne podobieństwo aktorki do Ani Przybylskiej. "Wprost niewiarygodne" – czytamy w komentarzach.

  Aktorka na zabawnym nagraniu pokazała zmagania z gadżetem.

  Katarzyna Zielińska błyszczy i daje przykład innym kobietom. Pójdźmy więc jej śladem.

  Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci romantyczne zdjęcia z mężem. W dniu urodzin aktorka złożyła ukochanemu piękne życzenia, a także wyznała swoje uczucia. Jak wygląda historia ich miłości?

  Polskie gwiazdy przednio bawią się podczas weekendu majówkowego. Media społecznościowe pękają w szwach. Nie wszyscy jednak korzystają z uroków nadwiślańskiego kraju. Barbara Kurdej-Szatan i Anna Kalczyńska-Maciejowska udały się za granicę. Gdzie wypoczywa pozostała część plejady?

  W polskim show-biznesie niewiele jest aktorek, które darzą się przyjaźnią. Do tej grupy należą jednak Katarzyna Zielińska i Małgorzata Socha. Wiadomo, że od lat są dla siebie niezwykłym wsparciem. Teraz postanowiły powspominać dawne chwile i pokazały zdjęcie z czasów, gdy nie miały jeszcze dzieci.

  "Zaczynam trenować. Jak dawniej".

  Katarzyna Zielińska ostatecznie pozostawiła za sobą rok 2021. W mediach społecznościowych zrobiła małe podsumowanie i przyznała, że z nadzieją wkracza w nowe. "Ślę uśmiech ku pięknemu niebu".

  Lada moment święta, więc gwiazdy zakasały rękawy i ozdobiły swoje domy. W mediach społecznościowych chwalą się pięknie przystrojonymi choinkami oraz innymi dekoracjami.

  W drugiej połowie grudnia w Operze Narodowej w Warszawie triumfy święci widowisko baletowe "Dziadek do orzechów i Król Myszy", które idealnie w pisuje się w przedświąteczną atmosferę. Dla wielu gwiazd obecność na tej sztuce to już tradycja.

  "Dzięki niemu nasz każdy dzień ma sens".

  Katarzyna Zielińska już od najmłodszych lat jest miłośniczką Bożego Narodzenia. Uwielbia świąteczny czas i wszelkie przygotowania. W Dzień Dobry TVN opowiedziała teraz, jak wygląda u niej przystrajanie domu. Zmierzyła się także z Marcinem Prokopem w ubieraniu choinki na czas.

  "Od 10 lat wyciągamy siebie wzajemnie na randki"

  We wtorkowy wieczór, 23 listopada w jednym z warszawskich kin odbyła się długo wyczekiwana premiera filmu "House of Gucci". Pojawiło się na niej wiele gwiazd, które opowiedziały o swoim stylu, a także modowych wpadkach.

  Katarzyna Zielińska spełnia się jako dumna mama dwóch chłopców, a wyzwania związane z najważniejszą życiową rolą pokonuje z niesamowitą energią i uśmiechem na ustach. Okazuje się, że nawet codzienna droga do przedszkola przynosi aktorce wiele radości. Wszystko to za sprawą wyjątkowego środka transportu, który sprawdza się niemal o każdej porze roku.

  Małgorzata Socha zdradziła, z kim spośród koleżanek po fachu się przyjaźni. Czy stereotypowa wzajemna niechęć aktorek do siebie to tylko mit? Gwiazda serialu "BrzydUla" postawiła sprawę jasno.

  Katarzyna Zielińska na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Jak sama przyznaje, nie tylko z wyglądu, ale i z charakteru. Wróciła wspomnieniami do czasów tuż po ukończeniu szkoły teatralnej. Była wtedy dwudziestokilkuletnią dziewczyną, która realizowała swoje marzenia i wierzyła, że świat jest dobry. Życie pokazało jej jednak, że nie można być tak bardzo ufnym.

  Poniedziałki bywają trudne, jednak są sposoby, aby już od samego rana z dobrym humorem rozpocząć nowy tydzień. Swoją metodą na energiczny i pozytywny dzień podzieliła się w mediach społecznościowych Katarzyna Zielińska. Jaki jest jej sekret?

  Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci zdjęcie, na którym odzwierciedliła typowy dzień z życia mamy. Jak przyznała, miała wiele planów, jednak szkolne obowiązki dzieci wykończyły ją na tyle, że zamiast upieczenia ciasta i romantycznej kolacji, wybrała sen. Do tego samego problemu przyznały się również fanki.

  Katarzyna Zielińska opublikowała w sieci wzruszający post. W dniu urodzin aktorka przyznała, że zabrakło jej głosu mamy, która każdego roku dzwoniła do niej z życzeniami. "Wbrew wszystkiemu życzę sobie uśmiechu każdego dnia" – napisała gwiazda.

  Katarzyna Zielińska znalazła czas na chwilę wytchnienia. Gwiazda przebywa z bliskimi w rodzinnych stronach. W sieci pojawiło się zdjęcie z tego wyjątkowego wyjazdu. - Każdego roku przyjeżdżamy tutaj z chłopakami - czytamy we wpisie aktorki.

  Katarzyna Zielińska wybrała się z siostrą na przejażdżkę samochodem, a wspólne chwile postanowiła uwiecznić w kadrze. Aktorka na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym wraz z Karoliną zajada smaczne burgery. "Kazała zjeść to zjadłam. Siostrze się nie odmawia"– zażartowała.

  Katarzyna Zielińska podzieliła się z fanami smutną wiadomością. Aktorka w mediach społecznościowych poinformowała o śmierci swojej mamy. Pięknymi i wzruszającymi słowami opisała rodzicielkę. "Kasiu, mocno Cię przytulam" – piszą internauci.

  Katarzyna Zielińska od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Wojciechem Domańskim, z którym wychowuje dwójkę dzieci. Teraz z okazji jego urodzin aktorka zdradziła, gdzie się poznali. Można się zdziwić.

  Kiedy nie możesz wyjechać na plażę, zawsze możesz ją sobie zrobić w domu. Na pomysłowe rozwiązania w czasie pandemii wpadła już Ewa Farna. Niedawno do grona miłośniczek wakacyjnego klimatu dołączyła Katarzyna Zielińska. Aktorka w sieci pochwaliła się kadrem w stroju kąpielowym. Fani zwrócili uwagę na mały szczegół.

  19 kwietnia obchodzimy 78. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim. Z tej okazji, po raz kolejny Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN organizuje akcję "Żonkile". Na Instagramie polskie gwiazdy opublikowały zdjęcia z żółtymi kwiatkami. Wśród nich są między innymi Katarzyna Zielińska, Kayah, Anna Kalczyńska oraz Antoni Królikowski.

  Mariusz Szczygieł, Kayah, Bartosz Bielenia, Magdalena Boczarska i Katarzyna Zielińska to ambasadorzy akcji "Żonkile" 2021, która organizowana jest przez Muzeum POLIN. Celem tej inicjatywy jest upamiętnienie 78. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. - W tym roku zdecydowaliśmy się na akcję tematyczną poświęconą także pamięci kobiet, które walczyły w zrywie – tłumaczy koordynatorka projektu, Zofia Bojańczyk.

  Niby tak dawno, a jakby to było wczoraj - zadziwiające, jak czas szybko płynie. Gdy patrzymy na zdjęcie Katarzyny Zielińskiej, nie możemy uwierzyć, że zostało zrobione lata temu, na początku jej kariery. A Wy, dostrzegacie jakieś różnice?

  Śmigus-dyngus to wieloletnia tradycja, jednak oblewanie się na ulicach wodą grozi karą, nawet do 500 złotych. Nikt nie powiedział, że obyczaju nie możemy kultywować na terenie własnego domu czy ogrodu. Jak lany poniedziałek spędziły polskie gwiazdy?