Katarzyna Zielińska w żłobie, zmarł O.J. Simson, Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub. O czym jeszcze informowały media w minionym tygodniu?

Źródło: Dzień Dobry TVN
Sekretne życie bocianów
Sekretne życie bocianów
Co kryje się w kebabach?
Co kryje się w kebabach?
Ile jest kebaba w kebabie?
Ile jest kebaba w kebabie?
Topiary, czyli rzeźby z roślin
Topiary, czyli rzeźby z roślin
Newsy 1
Newsy 1
Kto tu kogo reżyseruje?
Kto tu kogo reżyseruje?
“Jeden kolega mi pisał, żebym się zabił”
“Jeden kolega mi pisał, żebym się zabił”
Metody wsparcia dzieci w kryzysie
Metody wsparcia dzieci w kryzysie
Zawał w młodym wieku – przyczyny o konsekwencje
Zawał w młodym wieku – przyczyny o konsekwencje
Pionierskie operacje serca
Pionierskie operacje serca
Drużynowa gra w na słowa
Drużynowa gra w na słowa
Newsy 2
Newsy 2
Anna Wintour – legendarna naczelna magazynu “Vogue”
Anna Wintour – legendarna naczelna magazynu “Vogue”
Z wizytą u Urszuli Dudziak
Z wizytą u Urszuli Dudziak
Niewyjaśnione zaginięcia
Niewyjaśnione zaginięcia
Dla niego Hollywood to tylko przystanek
Dla niego Hollywood to tylko przystanek
Wyzwania Małgorzaty Rozenek-Majdan
Wyzwania Małgorzaty Rozenek-Majdan
Newsy 3
Newsy 3
Codzienność aktorskiej pary
Codzienność aktorskiej pary
Natalia Nykiel w piosence “Demony”
Natalia Nykiel w piosence “Demony”
Muzyczna podróż Natalii Nykiel
Muzyczna podróż Natalii Nykiel
Świeża, zielona kuchnia
Świeża, zielona kuchnia
Konno na plaży
Konno na plaży
Minione dni przyniosły wiele ekscytujących, ale i smutnych informacji. Media pisały o aktorce Katarzynie Zielińskiej, która straciła bliską osobę i operacji, którą przeszedł jeden z najlepszych polskich bramkarzy. Dowiedzieliśmy się także o ślubie Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiwa-Barona. Które newsy z mijającego właśnie tygodnia warto znać?

Co powinien zawierać plecak ewakuacyjny? 

Plecak ewakuacyjny przyda nam się nie tylko w razie konfliktu zbrojnego. Warto go mieć także na wypadek np. pożaru. Co dokładnie powinno się w nim znaleźć?

O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Grzegorz Cieślak, ekspert ds. terroryzmu, Collegium Civitas. Więcej przeczytacie o tym na stronie dziendobry.tvn.pl

Księżna Kate przekazała poruszający list

Rodzina królewska postanowiła przesłać podziękowania do zatroskanych Brytyjczyków. Jedna z wielbicielek rodziny królewskiej ujawniła, że krótko po świętach wielkanocnych otrzymała oficjalny list z pałacu.

- W styczniu, gdy otrzymaliśmy informację, że nasza cudowna księżna Walii przeszła operację, wysłałam wraz z moją rodziną do niej kartkę ze szczerymi życzeniami rychłego powrotu do zdrowia. Dziś otrzymałam tę piękną wiadomość z podziękowaniami i będę za to wdzięczna do końca życia - napisała w mediach społecznościowych Allex Marie Holl.

Ślub Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiwa-Barona

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron opublikowali w mediach społecznościowych wyjątkową fotorelację ze swojego ślubu. Para pobrała się 6 kwietnia. To niezwykle ważna data dla rodziny modelki. Co dokładnie 50 lat temu zadziało się tego samego dnia? Sprawdź TUTAJ.

Śmierć O.J. Simpsona

Nie żyje O.J. Simpson, amerykański sportowiec, aktor filmowy, którego oskarżono m.in. o zabójstwo swojej żony i przypadkowego mężczyzny. Mężczyzna zmarł 10 kwietnia 2024 roku w wieku 76 lat. O. J. Simpson był antybohaterem jednego z głośniejszych procesów sądowych końcówki ubiegłego wieku.

Katarzyna Zielińska w żałobie

Katarzyna Zielińska podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Aktorka pożegnała swojego małego przyjaciela Wiktora Ratajczaka. Chłopiec zmagał się ze złośliwym nowotworem wątroby, a gwiazda wspierała zbiórkę na jego dalsze leczenie. - Wiesz co? Ja musiałam Cię spotkać na swojej drodze. To nie przypadek. Tyle fajnego daliśmy sobie wzajemnie. Ja jestem najdumniejszą Twoją ciocią - pisała w poruszającym wpisie na Instagramie.

Nie żyje Anna Kusiak. Najstarsza polska instagramerka odeszła w wieku 97 lat

Córka założycielki profilu "Życie zaczyna się po 90." przekazała smutną wiadomość. W poście zamieszczonym na Instagramie poinformowała, że jej mama odeszła. Zdradziła, że Anna Kusiak - najstarsza polska instagramerka - zmarła spokojnie, we śnie. - Uśmiechając się. Miała bardzo ważny powód, by już dzisiaj być ze swoim Edwardem - jego 96. urodziny - napisała w poście.

Kobieta dodała, że choć jej mama odeszła, to prowadzony przez nią profil wciąż będzie aktywny. Więcej na ten temat przeczytacie w naszym materiale.

Wypadek pod koniec meczu. Wojciech Szczęsny przeszedł operację

Wojciech Szczęsny podczas sobotniego (13 kwietnia) meczu nabawił się kontuzji. Klub, w którym gra Polak podał, że bramkarz złamał nos. Sytuacja była na tyle poważna, że konieczna była operacja. Zabieg przeprowadził doktor Libero Tubino w obecności lekarza klubowego Marco Freschiego. Klub Szczęsnego podał, że w przeciągu kilku godzin zawodnik opuści szpital.

Jak doszło do tego wypadku? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Pool / Pool/Getty Images/MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości