Katarzyna Zielińska w żałobie. Nie żyje 4-letni Wiktor. "Zostawiłeś nam tyle miłości"

Źródło: Dzień Dobry TVN
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
W tym miejscu nie boją się mówić o śmierci
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Jak w XIX wieku pielęgnowano pamięć o zmarłych?
Żałoba w trakcie pandemii
Żałoba w trakcie pandemii
Katarzyna Zielińska podzieliła się z internautami smutną wiadomością. Aktorka pożegnała swojego małego przyjaciela Wiktora Ratajczaka. Chłopiec zmagał się ze złośliwym nowotworem wątroby, a gwiazda wspierała zbiórkę na jego dalsze leczenie.

Mały przyjaciel Katarzyny Zielińskiej

Katarzyna Zielińska jest popularną aktorką, która chętnie udziela się charytatywnie. Do niesienia pomocy innym, wykorzystuje m.in. swoje media społecznościowe. Na Instagramie obserwuje ją ponad pół miliona osób. W 2023 roku aktorka nagłaśniała w sieci zbiórkę na leczenie 4-letniego Wiktora.

Chłopiec zmagał się z nowotworem złośliwym wątroby (Hepatoblastoma), a koszty leczenia w USA wynosiły 2 mln złotych. Aktorce udało się nawet odwiedzić chłopca w szpitalu w Bostonie, by dodać mu otuchy i wesprzeć też jego rodzinę. Katarzyna Zielińska podkreślała w rozmowie z portalem "Plejada", że ją i małego Wiktora łączy wyjątkowa więź.

Katarzyna Zielińska w żałobie

W piątek 12 kwietnia rodzice Wiktora przekazali smutną wiadomość. Niestety, chłopiec przegrał walkę z chorobą. - Na zawsze będzie wzorem radości życia, bo jego uśmiech zostanie w naszej pamięci. Synku, miłości naszego życia, będziesz cały czas z nami - czytamy na stronie zbiórki dla chłopca.

Wiktora w osobistym wpisie pożegnała również Katarzyna Zielińska. Aktorka udostępniła zdjęcie z małym przyjacielem i opatrzyła je poruszającymi słowami.

- Zostawiłeś nam tyle miłości, każdemu z nas pokazałeś co to znaczy TAK NAPRAWDĘ cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą i odleciałeś motylku piękny. Wiesz co? Ja musiałam Cię spotkać na swojej drodze. To nie przypadek. Tyle fajnego daliśmy sobie wzajemnie. Ja jestem najdumniejszą Twoją ciocią. Zawsze będę. Nigdy nie narzekałeś. Nigdy. Dawałeś, a nie brałeś. Rozdawałeś miłość. Wiesz, jestem pewna, że życie to tylko przystanek kolorowy motylu - napisała.

- Dziękuję Ci, że dane nam było się poznać. Plasterki z psim patrolem obiecuję przyklejać. Kolorowa bransoletka od Ciebie będzie mi przypominać co jest tak naprawdę w życiu ważne. Lataj kolorowy motylu. I ochraniaj tam z GÓRY Twoich NAJWSPANIALSZYCH Rodziców na świecie i Twojego braciszka Wojtusia. Do zobaczenia! Dziękuję Ci za każdą sekundę, każdy uśmiech, każdy sms od Twojej Mamci - dodała.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA/INSTAGRAM KATARZYNA ZIELIŃSKA

podziel się:

Pozostałe wiadomości