Małgorzata Socha pokazała swoją mamę. Zosia Ślotała: "Jak siostra!"

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha raczej nie należy do gwiazd, które chętnie dzielą się z mediami szczegółami prywatnego życia. W mediach społecznościowych niezwykle rzadko pokazuje najbliższych. Tropem wielu innych popularnych matek, ukrywa też twarze własnych dzieci. Zdarza się jednak, że robi wyjątki i na Instagramie opublikowała fotografie ze swoją mamą. Fani są nią zachwyceni!

Stylowa Małgorzata Socha

Małgorzata Socha od lat jest jedną z najpopularniejszych aktorek. Gra w wielu serialach, które skradły serca widzów - m. in. w "Brzyduli", gdzie obecnie wciela się w niezwykle stylową Violettę Kubasińską-Hu.
Jednak nie tylko w owej produkcji artystka olśniewa stylizacjami. Na co dzień słynie z wygodnego, aczkolwiek kobiecego stylu. Kocha sukienki, kolorowe koszule, swetry z dekoltem "V", marynarki i jeansy. Nic dziwnego, że w sieci jest influencerką, z którą modowe marki chętnie podejmują współpracę. Jej najnowszy post reklamowy jednak zaskoczył fanów.

Małgorzata Socha z mamą

Aktorka opublikowała na Instagramie kilka zdjęć w towarzystwie swojej mamy. Małgorzata i pani Bożena pozują w bliźniaczych stylizacjach - lookach złożonych z czarnych cygaretek, butach na obcasie i różowych koszul, a także jesiennych zestawach w odcieniach brązu. Owe ubrania pochodzą z kolekcji gwiazdy "Brzyduli", którą stworzyła ze stylistką gwiazd, Alicją Werniewicz.
- Jaka matka taka córka, po prostu! - napisała pod postem na Instagramie Małgorzata Socha.
Te rodzinne ujęcia zachwyciły fanów. Uważają oni, że artystka jest bardzo podobna do swojej mamy. Piszą: "Jakie boskie top modelki!" czy "Przepiękne kobietki". Komentarz pod zdjęciem zamieściła nawet Zosia Ślotała.
- Piękna mama! Jak siostra! Zawsze się zachwycam. Małgosiu, masz takie geny! Wow! - napisała stylistka.
Też jesteście pod wrażeniem?
Małgorzata Socha o swoich urodzinach. Zobacz też:
Zobacz też:
Autor: Sabina Zięba

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości