Gwiazdy

Sonia Bohosiewicz i jej tajemniczy mąż. Kim jest Paweł Majewski?

Gwiazdy

Jakub Kaminski/East News

Sonia Bohosiewicz jest bardzo aktywna w sieci, ale rzadko kiedy zdradza szczegóły życia prywatnego. O ile pokazuje fanom relacje z wyjazdu z ukochanym, to nie zdradza nadmiernie jego wizerunku. Nie dowiemy się także od aktorki, czym dokładnie zajmuje się jej mąż. Kim zatem jest Paweł Majewski?

Sonia Bohosiewicz - związki

Sonia Bohosiewicz od trzynastu lat jest w małżeństwie z Pawłem Majewski. Odkąd tylko założyła rodzinę, strzeże jej prywatności. Dotychczas niewiele było wiadomo na temat związku aktorki oraz tego, jak poznała swojego ukochanego. Ich historia wydaje się być co najmniej intrygująca.

Jak ustalił serwis Plotek.pl, zanim Sonia wyszła za mąż za Majewskiego, była w związku z kabareciarzem Rafałem Kmitą. Ich związek rozpadł się - chwilę później okazało się, że nie bez powodu. W 2007 r. gwiazda zagrała w spektaklu "Pozory mylą", który został wyreżyserowany przez Janusza Majewskiego - ojca jej obecnego męża. To właśnie dzięki udziałowi w tym przedsięwzięciu, Sonia cieszy się dzisiaj prawdziwą miłością.

Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski

Aktorka i Paweł Majewski nie mieli szans się nie spotkać. Próby do spektaklu odbywały się w domu mężczyzny, ponieważ swego czasu prowadził własną agencję aktorską i jednocześnie pracował na rynku nieruchomości.

Niestety, ich historia choć bardzo romantyczna, wcale nie była łatwa. Kiedy Paweł poznał swoją obecną żonę, był już żonaty . Po trzech latach małżeństwa mężczyzna w końcu wziął rozwód. Zaraz po tym, związał Sonią. Para pobrała się w rodzinnej posiadłości Majewskiego na Mazurach.

Sonia Bohosiewicz - dzieci

Małżeństwo doczekało się dwóch synów. W 2009 r. urodził się Teodor, a trzy lata później na świat przyszedł Leonard. Aktorka nie publikuje w sieci wizerunku zarówno ich, jak i swojego męża.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Sonia Bohosiewicz o ekranowym partnerze Wojtku Mecwaldowskim: "Jest wymagający, nie jest łatwo"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości