Gwiazdy

Patrycja Sołtysik zabrała internautów na wirtualną wycieczkę po wnętrzach nowego domu. Jak będzie mieszkać nasz prowadzący?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Andrzej Sołtysik wraz z żoną Patrycją kończą urządzać swój wymarzony dom. Pati w mediach społecznościowych zdradziła fanom, jak będzie wyglądać salon, jadalnia i kuchnia. Te wnętrza robią wrażenie.

Nowy dom Patrycji i Andrzeja Sołtysików

Nasz prowadzący, Andrzej Sołtysik na co dzień mieszka z rodziną w Krakowie. Czas kwarantanny wraz z ukochaną wykorzystał na wykończenie wymarzonego domu. Niedawno żona dziennikarza, Pati pochwaliła się w mediach społecznościowych wnętrzami. Chociaż dom jest już gotowy, obecnie trwa najtrudniejsza akcja, czyli urządzanie. Patrycja na Instagramie opublikowała zdjęcie dużej kuchni i oparzyła je komentarzem.

Kuchnia to serce domu. A serce naszego domu wreszcie nabiera właściwych kształtów. Jeszcze jeden dzień montażu, później czekamy na blaty i mogę działać w moim nowym królestwie

- czytamy we wpisie Patrycji Sołtysik.

Żona dziennikarza zażartowała także, że już nie może doczekać się inauguracji, gdyż zarówno jej mąż, jak i synek lubią jeść.

Jak będzie wyglądał dom rodziny Sołtysików?

Patrycja na Instagramie zabrała także internautów na wirtualną wycieczkę po domu. Żona prezentera pokazała kuchenne królestwo, w którym znajduje się już duża beżowa lodówka z kostkarką oraz „szampański” piekarnik. Cała kuchnia utrzymana jest w jasnej kolorystyce z elementami drewna.

My mamy kuchnie z jadalnią i osobno pokój telewizyjny. Nie chcieliśmy tych dwóch funkcji w jednym pomieszczeniu

– powiedziała Pati.

Ponadto Partycja zdradziła nam, że dom nie jest duży, ale został zaprojektowany tak, aby każde z pomieszczeń było funkcjonalne.

Zdecydowaliśmy, że kuchnia będzie łączyć się z jadalnią, natomiast telewizor z wygodną sofą będą w osobnym pomieszczeniu. Specjalnie ze względu na męża mamy specjalna szafkę na płyty winylowe i dużą kolekcję filmów. W jadalni postawimy duży piękny stół, ponieważ posiłki to ważny wspólny czas, który staramy się celebrować́

– zdradziła nam Pati.

Patrycja Sołtysik nie ukrywa, że bardzo cieszy się na myśl o przeprowadzce. Jak przyznała, są to bardzo intensywne, ale już ostatnie dni przygotowań. Na początku lipca rodzina zamieszka w nowym domu.

Bardzo się cieszę, ale jednocześnie końcówka jest najtrudniejsza i najgorsza

- przyznała.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości