Gwiazdy

Osi Ugonoh o wygranej w "Top Model": "Czułam ogromną presję, żeby pokazywać się jak najlepiej"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Osi Ugonoh 6 lat temu wygrała czwartą edycję "Top Model". Po programie pracowała jako modelka nie tylko w Polsce. Jak teraz wygląda jej życie?

Osi Ugonoh – "Top Model"

Modelka w 2014 roku wygrała 4. edycję "Top Model". Program zapewnił jej rozpoznawalność, a także zaczęła pracować w branży.

Tak do końca nie wiedziałam z czym to się je. Zaczęłam uczyć się tego wszystkiego na nowo, przyzwyczajać się do mojego nowego życia i to czasami bywa ciężkie na samym początku

- wyznaje w Uwadze! TVN

3 lata temu wyjechała do RPA, aktualnie ma kontrakt w Stanach Zjednoczonych. Osi oprócz pracy w modelingu jest również influencerką. Ostatnio ukończyła studia i została dietetyczką.

- Ja miałam 20 lat jak wygrałam program i teraz tak z perspektywy czasu szkoda, że nie byłam odważniejsza. Myślę, że czułam ogromną presję, żeby pokazywać się jak najlepiej. Zostawiałam bardzo mało miejsca na popełnienie jakichkolwiek błędów. To sprawiło, że nie podjęłam się pewnych rzeczy, nie zrobiłam kilku wywiadów, nie pokazałam się w jakimś miejscu

- mówi Osi.

"Top Model" – gdzie oglądać?

Premierowe i archiwalne odcinki możesz zobaczyć na player.pl. Nowego odcinek "Top Model" już w środę 25 listopada, o godz. 21:30 w TVN.

Marcin Tyszka o wyjątkowej nagiej sesji w "Top Model": "Jest na co popatrzeć. Mają takie ciała, że aż mam kompleksy!"

Zobacz także:

Wielkie emocje przed finałem "Top Model". "Co się zdarzy, to się zdarzy"

Dawid Woliński w mocnych słowach o uczestniczce "Top Model". "Jest taką słodką, ciepłą kluchą"

Żaklina z "Top Model" przeszła spektakularną metamorfozę. "Co za kolor!"

Autor: Natalia Łomnicka

Źródło: Uwaga! TVN

Pozostałe wiadomości