Gwiazdy

Wielkie emocje przed finałem "Top Model". "Co się zdarzy, to się zdarzy"

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Wielkie emocje przed finałem "Top Model". "Co się zdarzy, to się zdarzy"

Dzień Dobry TVN

Przed nami wielki finał 9. edycji "Top Model". W najbliższą środę o zwycięstwo w programie powalczą Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek i Dominic D’Angelica. Jak czują się na chwilę przed tym ważnym dniem?

Finał "Top Model"

Odejścia, niespodziewane powroty i równa walka do samego końca. Tak wyglądała tegoroczna, inna ze względu na panującą pandemię, edycja programu "Top Model". Emocji nie brakowało, nie zabraknie ich też podczas finałowego odcinka.

Jest stres. Teraz jeszcze nie tak bardzo odczuwalny, ale kiedy wejdziemy na scenę i już będzie 3, 2, 1 wchodzimy, to myślę, że serce zabije szybciej

- tłumaczy Weronika Kaniewska.

W najbliższą środę, 25 listopada o zwycięstwo w 9. edycji "Top Model" rywalizować będą: Weronika Kaniewska, Patrycja Sobolewska, Dominic D’Angelica i Mikołaj Śmieszek. Finałowy odcinek na żywo zobaczycie o 21.30 w TVN oraz na player.pl. Kto, zdaniem finalistów, ma szansę na wygraną? - To jest proces. Na początku może się wydawać, że ktoś faktycznie dojdzie do finału, a jednak podczas tej drogi może być ciężko i faktycznie można nie podołać, więc tam są wyzwania. To nie jest łatwa droga, ale cieszymy się, że możemy tu być - mówi Patrycja Sobolewska.

Ktokolwiek wygra, jesteśmy w tym razem. Jesteśmy finalistami, wiec bardzo cieszę się, że do tego etapu dotarłem. Co się zdarzy, to się zdarzy

- dodaje Dominic D’Angelica.

Uczestnicy o programie "Top Model"

Za nimi wiele tygodni trudnej pracy, przekraczania granic i wyzwań. Jak wspominają udział w programie?Do niedawna myślałam, że sesja pod wodą, bo ja kompletnie nie potrafię pływać i to też było zauważalne. Wskakiwałam do basenu ze świadomością, że nie wypłynę do góry. Ale wydaje mi się, że jednak ten czas kwarantanny, gdzie myśleliśmy, że to naprawdę koniec z programem. Byliśmy zamknięci w domach, więc wydaje mi się, że ten czas też był dla nas bardzo ciężki - mówi Patrycja Sobolewska.

Te wszystkie nowe doświadczenia pokazały uczestnikom jak wygląda praca modeli. Czy z tym zawodem wiążą swoją przyszłość? - Podchodzę do tego w taki sposób, że odbiegam w przyszłość. Finał finałem, ale najważniejsze jest tak naprawdę co się zrobi po programie. Myślę nad tym jak pracować, próbuję wdrażać się w branżę i myślę, że pójdę w tym kierunku. Jeszcze nie wiem dokładnie, w którą stronę, ale gdzieś to będzie związane z branżą modelingową - wyznaje Mikołaj Śmieszek.

Nam nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za wszystkich finalistów i z niecierpliwością wyczekiwać środowego finału. 

Kto według Ciebie wygra? Głosuj w naszej sondzie:

Kto wygra 9. finał "Top Model"?

Zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Zobacz też:

Bezrobotni aktorzy w nowych życiowych rolach: "Wcześniej nie wyobrażałem sobie innego życia"

Autor piosenki dla Edyty Górniak, która stała się hitem: "Odkąd wyszedłem ze szpitala, statystów tam nie ma"

Julia Pietrucha o tworzeniu nowej płyty. "Zatrzymywaliśmy się w dziczy, rozbijaliśmy obóz i zasiadaliśmy do komponowania"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
61
7
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0