Gwiazdy

Elton John zaprasza na imprezę z okazji wręczenia Oscarów. Bilet może zdobyć każdy - sprawdź, jak to zrobić

Gwiazdy

Aktualizacja:
x-news

Elton John co roku, po wręczeniu Oscarów, wyprawia w Los Angeles wielkie przyjęcie. Impreza uchodzi za jedną z najważniejszych tego typu uroczystości, a bilety wstępu mają tylko nieliczne gwiazdy. Tym razem będzie jednak inaczej. Przyjęcie przeniesie się do sieci i każdy będzie mógł w nim uczestniczyć.

Przyjęcie oscarowe u Eltona Johna

Przyjęcie tym razem odbędzie się przed ceremonią - 25 kwietnia - w formie wirtualnej, a bilet na nie można kupić za niecałe 20 dolarów. Godzinne wydarzenie poprowadzi amerykański aktor Neil Patrick Harris, a podczas imprezy wystąpi brytyjska wokalistka Dua Lipa.

Do sprzedaży trafiło łącznie 400 tys. biletów na cztery wydarzenia odbywające się o różnych godzinach dla widzów z różnych stref czasowych.

Dochód ze sprzedaży biletów na organizowaną od 1993 roku imprezę zasila Elton John AIDS Foundation - fundację na rzecz walki z AIDS.

- Teraz bardziej niż kiedykolwiek musimy dopilnować, żeby jedna pandemia nie odsunęła drugiej na dalszy plan i nie możemy zapomnieć o 38 milionach ludzi żyjących z HIV na całym świecie, którzy potrzebują naszej opieki, miłości i wsparcia - stwierdził Elton John w oświadczeniu.

Oscary 2021 - jak będzie wyglądała gala?

93. gala wręczenia Oscarów odbędzie się 25 kwietnia. W przeciwieństwie do rozdania Złotych Globów czy Emmy gala nie została przeniesiona do świata wirtualnego. Uroczystość będzie miała kameralny charakter. Pojawi się na niej ograniczona liczba nominowanych, prezenterów oraz gości.

Osoby, które zostały zaproszone na galę, mają się stawić na stacji kolejowej Union Station w Los Angeles. Tam też będą mogły obejrzeć część artystyczną, która będzie transmitowana z Dolby Theatre. Organizatorzy zapewniają, że zachowają niezbędne środki ostrożności.

Nominacje do Oscarów ogłoszone! Zobacz wideo:

Zobacz także:

Glenn Close nominowana do Oscara i Złotych Malin za tę samą rolę. "To jest hit"

David Lynch zainspirował się Bartkiem Jędrzejakiem? Znany reżyser został prezenterem pogody

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: PAP|variety.com

Pozostałe wiadomości