Oscary 2021

    Oscary 2021

    Największe święto kina na świecie zbliża się coraz większymi krokami. 25 kwietnia 2021 r. odbędzie się 93. gala rozdania Oscarów. Będzie wyjątkowa, bo po raz pierwszy wyśmienici goście zjadą nie tylko do Los Angeles i słynnego Dolby Theatre, ale też do studio w Paryżu i w Londynie. Czekają nas więc wielkie emocje - o tym, czego możemy się spodziewać opowiadają Sławomir Idziak, Rafał Zawierucha i Katarzyna Łaska, którzy na własnej skórze doświadczyli dreszczyku emocji z Oscarowej gali.

    Dariusz Wolski ma szansę na Oscara w kategorii "Najlepsze zdjęcia". Mimo że polski operator od lat z sukcesami działa w Stanach Zjednoczonych, jest to jego pierwsza nominacja do Nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej. O tym, do kogo trafią prestiżowe statuetki, przekonamy się 25 kwietnia.

    93. ceremonia wręczenia Oscarów zbliża się wielkimi krokami. Jak co roku miłośnicy kina zadają sobie pytanie: gdzie oglądać oscarową galę? Tegoroczne święto filmu będzie zupełnie inne od pozostałych, co nie zmienia faktu, że wiele osób z zapartym tchem zamierza śledzić wręczanie nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Sprawdź, gdzie można obejrzeć transmisję ceremonii.