Gwiazdy

Olivier Janiak z żoną nad morzem. Fani odnieśli się do wyglądu Karoliny: "jak dziewczynka"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Tomasz Urbanek/East News

Olivier Janiak wraz z rodziną spędza wakacje nad morzem. W mediach społecznościowych dziennikarz pochwalił się uroczym zdjęciem z żoną i opatrzył je chwytającym za serce opisem. Wzruszeni fani licznie komentowali fotografię pary. "Miło się na taką miłość patrzy" - pisali.

Olivier Janiak na urlopie z rodziną

Olivier Janiak od lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim z Karoliną Malinowską. Para zaledwie po trzech miesiącach znajomości powiedziała sobie sakramentalne "tak". - Mieliśmy dwa śluby. Jeden cywilny, bo chcieliśmy się pobrać szybko, nie chcieliśmy czekać. A drugi - kościelny, już z przyjaciółmi, w większym wydaniu.

Kilka lat później na świecie pojawił się pierwszy syn – Fryderyk. W 2011 r. Christian, a 2013 r. Julian. Zgrana para aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Małżeństwo chroni swoją prywatność i nie publikuje często wspólnych zdjęć. Olivier mały wyjątek zrobił podczas wakacji nad morzem. Dziennikarz na Instagramie zamieścił zdjęcie, na którym pozuje wraz z opartą o niego żoną. Na fotografii ewidentnie widać, że Karolina ma problemy z nogą, bowiem była modelka ma zabandażowaną jedną z łydek wraz z kostką.

Dobrze się przydawać / dobranoc

– podsumował kadr Olivier Janiak.

Fani komentują wygląd Karoliny

Pod nowym postem Oliviera natychmiast pojawiło się wiele komentarzy. Fani zwrócili uwagę na młody wygląd Karoliny. Jak przyznali, jej dziewczęca uroda sprawia, że wciąż wygląda jak nastolatka. Jedna z internautek przypomniała także powiedzenie, kto stoi za sukcesem mężczyzny.

- Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta – napisała jedna z fanek. Z odpowiedzią pośpieszył sam Olivier, jak przyznał - "za sukcesem kobiety kryje się wsparcie".

- Pana żona wygląda jak dziewczynka tak młodo.

- Miło się na taką miłość patrzy. Jesteście piękni - pisali fani.

Zobacz wideo: Olivier Janiak o jubileuszu programu "Co za tydzień"

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości