Gwiazdy

Była Miss Polski wyszła za mąż. Fani zachwycają się ślubnym zdjęciem: "Przepięknie wyglądasz"

Gwiazdy

Olga Buława

W dniu swoich trzydziestych urodzin Olga Buława opublikowała w mediach społecznościowych informację o tym, że spodziewa się dziecka. Miesiąc później znów postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Tym razem Miss Polski 2018 pochwaliła się fotografią ze ślubnej sesji, dając tym samym do zrozumienia, że złożyła przysięgę małżeńską swojemu wybrankowi.

Olga Buława - kariera

Olga Buława ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie SWPS, jednak zrezygnowała z kariery w wyuczonym zawodzie. Na co dzień pracuje jako stewardessa w liniach lotniczych LOT, a kulisom jej wyjątkowego zajęcia mogli przyglądać się widzowie kanału Travel Channel, śledzący program "No to lecę". To jednak nie jedyny sukces 30-latki, który związany jest z pracą przed kamerą. Jesienią Olga pojawi się w nowym programie TVN Style . - Cieszę się z tych nagrań podwójnie, bo będę mieć super pamiątkę z tego wyjątkowego czasu - stwierdziła w jednym z postów na swoim profilu na Instagramie.

W 2018 roku Olga Buława zdobyła tytuł Miss Polski , a zwycięstwo w prestiżowym konkursie przyniosło jej niezwykłą popularność. Od tego czasu w życiu pięknej stewardessy zaszło wiele zmian.

Olga Buława wzięła ślub

Pod koniec lipca 2021 roku Olga Buława poinformowała swoich fanów, że po raz pierwszy zostanie mamą. Opublikowane przez nią w mediach społecznościowych zdjęcie ciążowego brzuszka wzbudziło zachwyt internautów, którzy z zaangażowaniem składali gratulacje byłej Miss Polski.

Już miesiąc później na instagramowym profilu 30-latki pojawiła się kolejna fotografia, będąca dowodem wielkich zmian zachodzących w jej życiu. Olga Buława podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciem z sesji ślubnej . W poście umieściła też datę: 27.08.2021 , świadczącą o tym, że stanęła na ślubnym kobiercu i złożyła przysięgę swojemu wybrankowi. Pod postem pojawiły się liczne komentarze z gratulacjami i życzeniami szczęścia.

"Wszystkiego najpiękniejszego kochani", "Wszystkiego najlepszego dla Was na nowej drodze życia", "Gratulacje", "Pięknego życia razem" - pisali internauci.

Nie zabrakło też komplementów, zachwalających urodę panny młodej. "Pięknie. Cudownie. Brak słów", "Olga przepięknie wyglądasz" - komentowali zachwyceni fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olga Buława nową Miss Polski

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości