miss polski

  "Od zawsze byłam pełna różnych pasji".

  "W ciąży czułam się jak strasznie ciepiące zwierzę".

  Niesamowity wynalazek polskiej studentki.

  W dniu swoich trzydziestych urodzin Olga Buława opublikowała w mediach społecznościowych informację o tym, że spodziewa się dziecka. Miesiąc później znów postanowiła zaskoczyć swoich fanów. Tym razem Miss Polski 2018 pochwaliła się fotografią ze ślubnej sesji, dając tym samym do zrozumienia, że złożyła przysięgę małżeńską swojemu wybrankowi.

  Jakiś czas temu Olga Buława poinformowała, że spodziewa się dziecka. Szczęśliwą nowinę ogłosiła światu za pośrednictwem mediów społecznościowych. To jednak nie jedyna zmiana w życiu laureatki wyborów Miss Polski 2018. Zdobywczyni prestiżowego tytułu niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

  Olga Buława, czyli zdobywczyni tytułu Miss Polski 2018 spodziewa się dziecka. Tę radosną nowinę przekazała za pośrednictwem Instagrama. "Pięknie wyglądasz" - komentują fani.

  Anna-Maria Jaromin została nową Miss Polski. Dziewczyna ma konkretne plany na przyszłość, które mogą niektórych zaskoczyć. Jaki jest jej wymarzony zawód?

  8 października Miss Polski Magdalena Bieńkowska wyleci do Japonii, by przygotowywać się do wyborów Miss International. O przygotowaniach do wyjazdu z miss rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie kreacje Magda zaprezentuje na konkursie? Ile zabiera ze sobą walizek? I czy ma tremę?

  Katarzyna Krzeszowska w 2012 roku zdobyła tytuł Miss Polski. Z kolei w 2015 roku, w konkursie Miss Grand International 2015 w Polsce, przyznano wyróżnienie za najlepszą figurę. Jak góralka dba o sylwetkę? Co dały jej oba tytuły? Jakie wiążą się z tym obowiązki? I czy miss ma jeszcze jakiekolwiek kompleksy?

  Najpiękniejszą Polką 2015 roku została Magdalena Bieńkowska. Czy do bycia miss trzeba się odpowiednio przygotować? Jakie obowiązki wiążą się z tytułem? Czym Magdalena zajmuje się na co dzień i, czy to prwda, że wygrana w konkursie pokrzyżowała jej plany?

  Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka właśnie wróciła z Japonii, gdzie odbywały się wybory Miss International 2015. Niestety nie udało jej się zdobyć korony, ale mimo to jest zadowolona z pobytu w Kraju Kwitnącej Wiśni. O blaskach i cieniach konkursu piękności w Japonii opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Co zamierza robić po oddaniu korony Miss Polski? I dlaczego Dorota Wellman nazwała Ewę swoim ziomem?

  Dzień Dobry TVN towarzyszyło Miss Polski Ewie Mielnickiej w przygotowaniach do podróży na wybory Miss International. Konkurs odbędzie się w Japonii. Byliśmy pod dużym wrażeniem, kiedy dowiedzieliśmy się, ile sukienek zabiera ze sobą Ewa. Czy opanowała kilka słówek po japońsku?

  Wczoraj wieczorem po raz kolejny wybrano najpiękniejszą Polkę. Były to eliminacje do konkursu Miss Świata. Kim jest Marta Pałucka, która będzie nas reprezentować w Chinach już w połowie grudnia? Czym się zajmuje i jakie ma plany na przyszłość? I czy powtórzy sukces Anety Kręglickiej?

  Tytuł miss zobowiązuje. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Ada Sztajerowska – Miss Polski 2013 oraz Angelika Ogryzek – Miss Polski 2011. Jak wygląda rywalizacja wśród kobiet na tego typu konkursach?

  Pochodzi z Myszkowa. Ale została okrzyknięta najpiękniejszą góralką. 18-letnia Karolina Trepka została wybrana Miss Beskidów 2014. W Zawierciu rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem. Wygląda jak dziewczyna z teledysku Donatana. Czy wystąpi w półfinałach Miss Polski?

  Podczas samokontroli piersi wykryła pewnie niepokojące ją zgrubienie. Była przerażona. Kilka lat temu jej ciocia zmarła na raka piersi. Anna Pabiuś nie zrezygnowała z konkursu na Miss Polski. Za nią tylko cześć walki z chorobą, a przed nią jeszcze dwa guzki do usunięcia.