Gwiazdy

Była Miss Polski wychodzi za mąż. Czeka ją także kilka nowych wyzwań. "Ostatnia prosta przed ślubem"

Gwiazdy

Olga Buława

Jakiś czas temu Olga Buława poinformowała, że spodziewa się dziecka. Szczęśliwą nowinę ogłosiła światu za pośrednictwem mediów społecznościowych. To jednak nie jedyna zmiana w życiu laureatki wyborów Miss Polski 2018. Zdobywczyni prestiżowego tytułu niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Olga Buława - ambitna piękność ze Świnoujścia

Olga Buława urodziła się 29 lipca 1991 roku w Świnoujściu. Ukończyła studia prawnicze, jednak sądową togę postanowiła zastąpić zupełnie innym uniformem. Na co dzień pracuje jako stewardessa w Liniach Lotniczych LOT , o czym mogli przekonać się widzowie kanału Travel Channel, śledzący program "No to lecę!" .

W 2018 roku Olga Buława zdobyła tytuł Miss Polski , udział w konkursie przyniósł jej niezwykłą popularność, ale i powody do dumy.

Olga Buława wychodzi za mąż

W dniu swoich trzydziestych urodzin, Olga Buława umieściła na swoim instagramowym profilu informację o ciąży. Miss Polski 2018 spodziewa się pierwszego dziecka , a oczekiwanie na jego narodziny jest dla niej źródłem wielkiej radości.

Okazuje się, że w życiu pięknej stewardessy szykują się kolejne zmiany. W mediach społecznościowych Olga opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji , pod którym znalazł się wymowny opis.

Ostatnia prosta przed ślubem. Jak to jest z tym stresem? Póki co nie czuję, żeby mnie dopadał, ale faktycznie wszyscy o to pytają

- napisała 30-latka. Internauci błyskawicznie zareagowali na to wyznanie, pod postem pojawiły się liczne gratulacje, ale i komentarze dotyczące przedślubnej gorączki.

"Podwójne gratulacje. Nie ma się co stresować, co ma wyjść, to i tak wyjdzie, na pewne rzeczy nie ma się wpływu, a i tak będzie pięknie", "Tu się nie ma czym stresować. Najważniejsze, żeby wszystko odbyło się tak, jak tego pragniecie. Dużo zdrówka i najpiękniejszego dnia w życiu", "To ma być wasz dzień, będzie idealny taki, jaki będzie. Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało" - pisali fani pod zdjęciem.

Nie zabrakło także komplementów, odnoszących się do efektów sesji zdjęciowej młodej mamy. "Prześlicznie wyglądasz", "Zjawiskowo wyglądasz, służy ci odmienny stan", "Promieniejesz kochana, ewidentnie ciąża ci służy" - komentowali zachwyceni internauci.

Warto dodać, że Olga przechodzi intensywny czas także zawodowo. Jesienią pojawi się w nowym programie TVN Style . - Cieszę się z tych nagrań podwójnie, bo będę mieć super pamiątkę z tego wyjątkowego czasu - stwierdziła w jednym z postów na swoim instagramowym profilu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olga Buława nową Miss Polski

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości