Gwiazdy

Była Miss Polski wychodzi za mąż. Czeka ją także kilka nowych wyzwań. "Ostatnia prosta przed ślubem"

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN/x-news

Jakiś czas temu Olga Buława poinformowała, że spodziewa się dziecka. Szczęśliwą nowinę ogłosiła światu za pośrednictwem mediów społecznościowych. To jednak nie jedyna zmiana w życiu laureatki wyborów Miss Polski 2018. Zdobywczyni prestiżowego tytułu niebawem stanie na ślubnym kobiercu.

Olga Buława - ambitna piękność ze Świnoujścia

Olga Buława urodziła się 29 lipca 1991 roku w Świnoujściu. Ukończyła studia prawnicze, jednak sądową togę postanowiła zastąpić zupełnie innym uniformem. Na co dzień pracuje jako stewardessa w Liniach Lotniczych LOT , o czym mogli przekonać się widzowie kanału Travel Channel, śledzący program "No to lecę!" .

W 2018 roku Olga Buława zdobyła tytuł Miss Polski , udział w konkursie przyniósł jej niezwykłą popularność, ale i powody do dumy.

Olga Buława wychodzi za mąż

W dniu swoich trzydziestych urodzin, Olga Buława umieściła na swoim instagramowym profilu informację o ciąży. Miss Polski 2018 spodziewa się pierwszego dziecka , a oczekiwanie na jego narodziny jest dla niej źródłem wielkiej radości.

Okazuje się, że w życiu pięknej stewardessy szykują się kolejne zmiany. W mediach społecznościowych Olga opublikowała zdjęcie z ciążowej sesji , pod którym znalazł się wymowny opis.

Ostatnia prosta przed ślubem. Jak to jest z tym stresem? Póki co nie czuję, żeby mnie dopadał, ale faktycznie wszyscy o to pytają

- napisała 30-latka. Internauci błyskawicznie zareagowali na to wyznanie, pod postem pojawiły się liczne gratulacje, ale i komentarze dotyczące przedślubnej gorączki.

"Podwójne gratulacje. Nie ma się co stresować, co ma wyjść, to i tak wyjdzie, na pewne rzeczy nie ma się wpływu, a i tak będzie pięknie", "Tu się nie ma czym stresować. Najważniejsze, żeby wszystko odbyło się tak, jak tego pragniecie. Dużo zdrówka i najpiękniejszego dnia w życiu", "To ma być wasz dzień, będzie idealny taki, jaki będzie. Trzymam kciuki, żeby wszystko się udało" - pisali fani pod zdjęciem.

Nie zabrakło także komplementów, odnoszących się do efektów sesji zdjęciowej młodej mamy. "Prześlicznie wyglądasz", "Zjawiskowo wyglądasz, służy ci odmienny stan", "Promieniejesz kochana, ewidentnie ciąża ci służy" - komentowali zachwyceni internauci.

Warto dodać, że Olga przechodzi intensywny czas także zawodowo. Jesienią pojawi się w nowym programie TVN Style . - Cieszę się z tych nagrań podwójnie, bo będę mieć super pamiątkę z tego wyjątkowego czasu - stwierdziła w jednym z postów na swoim instagramowym profilu.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Olga Buława nową Miss Polski

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości