Gwiazdy

Olga Bołądź wróciła do treningów pole dance i pokazała wideo. "To pomaga na głowę"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Fani Olgi Bołądź nie mogą powstrzymać zachwytów. Aktorka zaskoczyła ich swoimi umiejętnościami tańca, a nawet akrobatyki na rurce. Co ciekawe, gwiazda już kiedyś miała okazję ćwiczyć pole dance. Pamiętacie ją w takim wydaniu?

Pole dance od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością wśród kobiet (choć zdarzają się i mężczyźni, którzy chcą sprawdzić się w tańcu na rurce). Dyscyplina ta skradła serce między innymi Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka regularnie wrzuca na swój instagramowy profil zdjęcia i filmiki z treningów. Nie wszyscy wiedzą pewnie, że Olga Bołądź również uprawia pole dance.

Olga Bołądź na treningu pole dance

W czasie pandemii szczególnie warto dbać o aktywność fizyczną, która poprawia nasze samopoczucie. Co prawda siłownie i baseny cały czas są zamknięte, ale możemy przecież spacerować, biegać, jeździć na rowerze lub rolkach czy wreszcie ćwiczyć w domu. Olga Bołądź wybrała pole dance. Jak sama napisała na Instagramie, kojarzony przez wielu z tańcem na rurce sport, jest tak naprawdę akrobatyką. Aktorka zaczęła treningi już kilka lat temu na potrzeby roli w jednym z filmów Patryka Vegi. Niedawno wróciła do regularnych ćwiczeń. Jak przyznała, uprawianie pole dance pomaga jej dbać nie tylko o ciało, ale również o głowę.

- Rurka uczy pokory, żaden sport tak mnie nie bolał, ale żaden mnie tak nie wciągnął oprócz tańca. Trzeba dużo czasu by z lekkością i dobrą techniką wspinać się po niej jak małpa . Raz mi wychodzi, raz nie, ale nie rezygnuję. Pomaga na głowę, nie myślisz o niczym innym tylko o triku, który masz wykonać. Lubię bardzo. Sport to zdrowie, na pewno psychiczne — napisała obok nagrania, na którym prezentuje swoje umiejętności.

Olga Bołądź zachwyciła swoich fanów

Mimo że aktorka przyznała, że dopiero niedawno ponownie zaczęła ćwiczyć na rurce, to widać, że nie do końca wyszła z wprawy. Na nagraniu, które zachwyciło fanów, zaprezentowała dwa triki. W komentarzach pod wpisem Olgi Bołądź nie brakuje komplementów i życzliwych słów.

  • Wow, skubana!
  • Podziwiam Panią.
  • Mi po 3 tygodniach przerwy było ciężko... Nie wyobrażam sobie, jak jest po dłuższej przerwie.

- czytamy.

W odpowiedzi na jeden z komentarzy Olga Bołądź poradziła nieśmiałej fance, że aby trenować pole dance, wcale nie trzeba być odważnym. Jak dodała, pierwsza lekcja może być indywidualna, a najważniejsze, to ćwiczyć pod okiem mądrej trenerki. Zachęciła Was?

Zobacz wideo: Urodzinowa niespodzianka dla Olgi Bołądź

Zobacz też:

Anna Wendzikowska ćwiczy taniec na rurze. Dziennikarka pokazała, jak trudny jest to sport

Joanna Jędrzejczyk szczerze o trudnej przeszłości: "Przegrana miała się przytrafić, żebym na nowo mogła żyć"

Skakanie na skakance - dobre ćwiczenie dla małych i dużych. "Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia i kreatywność"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości