pole dance

  Embla Bergli to tancerka pole dance, która zachwyciła swoim występem mieszkańców domu spokojnej starości. Seniorzy z zaciekawieniem obserwowali każdy ruch kobiety. Na koniec sami spróbowali swoich sił na rurze. Wideo stało się hitem sieci.

  Izabella Łukomska-Pyżalska zachwyciła internautów swoją formą. Gwiazda ćwiczy pole dance, co zaprezentowała na swoim profilu na Instagramie. Lekkość, z jaką zapozowała na rurze, powala.

  "Poród znacznie przyśpieszył chorobę i wtedy zaczął się mój koszmar"

  "Jak ktoś zaczyna trening z rurką, niepewnie do niej podchodzi".

  Polska Mistrzyni Europy o tym, czy warto trenować pole dance

  Anna Wendzikowska pokazała fotkę z basenu, na której widać jej nienaganną sylwetkę. Jak przyznała, zawsze była szczupła, ale marzyła o widocznych mięśniach. Dlatego dziennikarka przez ostatni rok bardzo dużo uwagi poświęciła sportowym zajęciom. Efekty ćwiczeń są godne podziwu, zobaczcie tę metamorfozę.

  Fani Olgi Bołądź nie mogą powstrzymać zachwytów. Aktorka zaskoczyła ich swoimi umiejętnościami tańca, a nawet akrobatyki na rurce. Co ciekawe, gwiazda już kiedyś miała okazję ćwiczyć pole dance. Pamiętacie ją w takim wydaniu?

  Anna Wendzikowska często dzieli się w sieci zdjęciami zgrabnej sylwetki. Dziennikarka piękną figurę zawdzięcza dużej aktywności fizycznej. Ostatnio jej pasją stał się pole dance. Gwiazda chętnie pokazuje fanom, jak idzie jej nauka. Jak możemy zobaczyć na jej najnowszym nagraniu, to wcale nie takie łatwe.

  Przemek Długołęcki przez długi czas trenował piłkę ręczną. Dzięki siostrze odkrył w sobie inne pokłady talentów. Dzisiaj mężczyzna jest jednym z najbardziej podziwianych pole dancerów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Droga na szczyt była jednak okupiona nie lada cierpieniem. Przemek o mały włos nie stracił sprawności w ręce podczas wypadku na jednym z treningów. O harcie ducha i zamiłowaniu do sportu sportowiec opowiedział w Dzień Dobry TVN. Swoich sił w tańcu na rurze spróbował także Filip Chajzer.

  Paweł Kułaga w tańcu na rurze nie ma sobie równych. Jego akrobacje zapierają dech w piersiach. Jak przekonuje, mężczyźni mogą być w tym sporcie tak samo dobrzy, jak kobiety. Zobaczcie jego niezwykły występ.

  Filip Drogos specjalnie dla naszych widzów przygotował pokaz pole dance. Po zakończeniu w studiu posypały się gromkie brawa. To właśnie tym tańcem zachwycił jurorów gruzińskiego "Mam Talent!".

  Anna Wendzikowska należy do aktywnych użytkowników Instagrama. Na bieżąco relacjonuje, co w danej chwili robi. Teraz opublikowała fotografię z treningu, a internautki nie mogą wyjść z zachwytu.

  Za nami drugi odcinek "na żywo" programu Mam talent. Decyzją widzów jego zwycięzcami zostali tancerka pole dance Aleksandra Bednarz i Jakub Herfort. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN. Dlaczego Ola zdecydowała się na ten typ tańca? Czy trenowała wcześniej gimnastykę? Dlaczego Jakub wybrał do tego odcinka piosenkę Franka Sinatry "I love you baby"?

  Wiele osób nie może pozwolić sobie na 2-, 3-tygodniowy urlop i musi się zadowolić tylko tygodniem wolnego. Jak w tak krótkim czasie się zrelaksować? Zapytaliśmy o to goszczących w Dzień Dobry Wakacje: aktorkę Magdalenę Kumorek, aktora Roberta Gonerę oraz mistrzynię Polski w pole dance Berenikę Nienadowską. Czy nasi goście lubią spędzać wolny czas aktywnie?

  Sześciolatki tańczą na rurze. Są chłopcy i są dziewczęta. Dla jednych pole dance w wykonaniu dzieci to ich seksualizacja, dla innych - rodzaj ćwiczeń. I jest w tym sporo racji. taniec na rurze kształtuje sylwetkę oraz spala zbędne kalorie. Z drugiej jednak strony erotyczny kontekst tańca na rurze jest niezaprzeczalny. Jak to pogodzić? W studiu dzień Dobry TVN gościem były: Agata Kocińska, trenerka tańca na rurze dla dzieci, oraz Marta Żysko-Pałuba, psycholog dziecięcy. Kiedy dzieci mogą trenować taniec na rurze?

  Zobaczcie finalistkę programu "Mam Talent" Berenikę Nienadowską i jej niezwykły pokaz tańca na rurze w studiu Dzień Dobry TVN! Jak jej występ skomentował Robert Kantereit? Czy prowadzący Dzień Dobry TVN zamierzają uczyć się w nowym roku tańca na rurze?

  Nie wyobraża sobie życia bez tańca. W studiu Dzień Dobry TVN, Berenika Nienadowska, instruktorka pole dance, opowiedziała o tym, jak taniec stał się jej sposobem na życie. Jakie trzeba posiadać warunki, by uprawiać pole dance? Zobaczcie niezwykły pokaz umiejętności Bereniki oraz to, jak instruuje Marcina Prokopa!

  Marcin robił w naszym studiu już wiele bardziej i mniej przyzwoitych rzeczy, ale jeszcze nigdy nie tańczył na rurze! Zobaczcie pole dance w wykonaniu Marcina Prokopa. Czy prowadzący Dzień Dobry TVN zdjął spodnie? Niezapomniane wrażenia - gwarantowane!

  Alex Shchukin to ukraiński choreograf i mistrz świata w Pole Dance. Jaki jest Alex prywatnie, skąd miłość do tańca na rurze i na czym naprawdę polega Pole Dance? Czy zdarza się, że ludzie chcą, by się dla nich rozebrał?