pole dance

  pole dance

  Przemek Długołęcki przez długi czas trenował piłkę ręczną. Dzięki siostrze odkrył w sobie inne pokłady talentów. Dzisiaj mężczyzna jest jednym z najbardziej podziwianych pole dancerów nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Droga na szczyt była jednak okupiona nie lada cierpieniem. Przemek o mały włos nie stracił sprawności w ręce podczas wypadku na jednym z treningów. O harcie ducha i zamiłowaniu do sportu sportowiec opowiedział w Dzień Dobry TVN. Swoich sił w tańcu na rurze spróbował także Filip Chajzer.

  Za nami drugi odcinek "na żywo" programu Mam talent. Decyzją widzów jego zwycięzcami zostali tancerka pole dance Aleksandra Bednarz i Jakub Herfort. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN. Dlaczego Ola zdecydowała się na ten typ tańca? Czy trenowała wcześniej gimnastykę? Dlaczego Jakub wybrał do tego odcinka piosenkę Franka Sinatry "I love you baby"?

  Wiele osób nie może pozwolić sobie na 2-, 3-tygodniowy urlop i musi się zadowolić tylko tygodniem wolnego. Jak w tak krótkim czasie się zrelaksować? Zapytaliśmy o to goszczących w Dzień Dobry Wakacje: aktorkę Magdalenę Kumorek, aktora Roberta Gonerę oraz mistrzynię Polski w pole dance Berenikę Nienadowską. Czy nasi goście lubią spędzać wolny czas aktywnie?

  Sześciolatki tańczą na rurze. Są chłopcy i są dziewczęta. Dla jednych pole dance w wykonaniu dzieci to ich seksualizacja, dla innych - rodzaj ćwiczeń. I jest w tym sporo racji. taniec na rurze kształtuje sylwetkę oraz spala zbędne kalorie. Z drugiej jednak strony erotyczny kontekst tańca na rurze jest niezaprzeczalny. Jak to pogodzić? W studiu dzień Dobry TVN gościem były: Agata Kocińska, trenerka tańca na rurze dla dzieci, oraz Marta Żysko-Pałuba, psycholog dziecięcy. Kiedy dzieci mogą trenować taniec na rurze?

  Zobaczcie finalistkę programu "Mam Talent" Berenikę Nienadowską i jej niezwykły pokaz tańca na rurze w studiu Dzień Dobry TVN! Jak jej występ skomentował Robert Kantereit? Czy prowadzący Dzień Dobry TVN zamierzają uczyć się w nowym roku tańca na rurze?

  Nie wyobraża sobie życia bez tańca. W studiu Dzień Dobry TVN, Berenika Nienadowska, instruktorka pole dance, opowiedziała o tym, jak taniec stał się jej sposobem na życie. Jakie trzeba posiadać warunki, by uprawiać pole dance? Zobaczcie niezwykły pokaz umiejętności Bereniki oraz to, jak instruuje Marcina Prokopa!

  Marcin robił w naszym studiu już wiele bardziej i mniej przyzwoitych rzeczy, ale jeszcze nigdy nie tańczył na rurze! Zobaczcie pole dance w wykonaniu Marcina Prokopa. Czy prowadzący Dzień Dobry TVN zdjął spodnie? Niezapomniane wrażenia - gwarantowane!

  Alex Shchukin to ukraiński choreograf i mistrz świata w Pole Dance. Jaki jest Alex prywatnie, skąd miłość do tańca na rurze i na czym naprawdę polega Pole Dance? Czy zdarza się, że ludzie chcą, by się dla nich rozebrał?