Gwiazdy

Odeta Moro pokazała oryginalną fryzurę na zdjęciu z początków kariery. "Przełom tysiąclecia!"

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Gwiazdy lubią od czasu do czasu chwalić się swoimi zdjęciami. Odeta Moro nie jest wyjątkiem. Dziennikarka pokazała ostatnio fotkę, która została wykonana na początku lat dwutysięcznych.

Odeta Moro od lat jest uważana za jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Na swoją silną pozycję w branży pracowała w radiu, prasie, Internecie i telewizji. Dziś spełnia się też jako mama. Moro kojarzą przede wszystkim dorośli odbiorcy, ale swego czasu dziennikarka była związana z popularną stacją muzyczną dla młodzieży VIVA Polska. Ostatnio na instagramowym profilu dziennikarki pojawiło się archiwalne zdęcie z tamtych czasów.

Odeta Moro na zdjęciu z początków kariery

Dzisiejsi 20-latkowe i 30-latkowie z pewnością kojarzą kanał VIVA Polska z dzieciństwa. Na antenie emitowane były nie tylko teledyski, ale też programy muzyczne i rozrywkowe. To właśnie w tym miejscu Małgorzata Halber czy Justyna Kozłowska szlifowały swój dziennikarski warsztat. Obie panie cały czas są obecne w mediach. Odeta Moro również była jedną z pierwszych prezenterek stacji.

Kanał wystartował w Polsce na początku lat dwutysięcznych. Jak cześć z nas pamięta, ówczesna moda była dość wyrazista, a niektóre trendy stały się niemal kultowe. Na archiwalnym zdjęciu udostępnionym przez Odetę Moro dobrze widać ten znak czasu. Dziennikarka miała wówczas modne, karbowane włosy przypominające fryzurę na pudla. Dziś mało kto zdecydowałby się na takie uczesanie, ale 20 lat temu sytuacja wyglądała inaczej. - Dziś wpadły mi w ręce stare foty! Przełom tysiąclecia! Gośka @mroczny_msciciel w różach, ja na głowie mop a #magdalenapolanska #Makeup jak z serialu #euphoriahbo. Takie Trendseterki! Łojezu! Kto pamięta? - dopisała dziennikarka.

Odeta Moro i jej wspomnień czar

Archiwalne zdjęcie Odety Moro przypomniało internautom nie tylko modę lat dwutysięcznych, ale też po prostu "stare dobre czasy". W komentarzach pod wpisem dziennikarki nie brakuje rzewnych wspomnień i miłych komentarzy od fanów i znajomych.

  • To były czasu
  • Ja pamiętam i chciałam wyglądać jak Odeta Moro
  • Stare dzieje i mega wspomnienia

Pamiętaliście o Odetcie Moro w takim wydaniu?

Zobacz wideo: Odeta Moro: Matki są jak lwice. Zawsze bronią swoje małe i są w stanie dla swoich dzieci zrobić wszystko

Zobacz też:

Paweł Małaszyński uczcił 17. urodziny syna wzruszającymi życzeniami i wspólnym zdjęciem. Podobni?

Martyna Wojciechowska o małżeństwie. "Jestem osobą, która nie szuka konfliktu"

Ojciec Julii Wieniawy zadebiutował na Instagramie. Opublikował zdjęcie z córką. Fani: "Piękni oboje"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości