odeta moro

  Odeta Moro jest jedną z najbardziej stylowych dziennikarek w Polsce.

  "To nie był mój najlepszy dzień w życiu"

  Odeta Moro przeżyła chwile grozy. Dziennikarka przekazała swoim fanom wiadomość, że przebywa w szpitalu. - Ostatnie kilkanaście dni były dla mnie niekończącym się bólem - napisała.

  Odeta Moro regularnie korzysta z masażu bańką chińską. Zabieg ten niesie ze sobą wiele korzyści, które widoczne są gołym okiem już po kilku sesjach. Jest jednak jedno ale… masaż ten, jak twierdzi wiele osób, najlepiej sprawdzi się dla twardzieli. "Mnie to bardzo bolało"– pisali fani.

  Agnieszka Włodarczyk spodziewa się pierwszego dziecka. Aktorka relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg swojej ciąży. Niedawno zdradziła, ile przytyła w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Sprawdziliśmy, ile kilogramów przybrały w stanie błogosławionym inne polskie gwiazdy.

  Odeta Moro zdecydowała się opublikować swoje stare zdjęcie w bikini. Powód? Zbliżające się matury. Absolwenci szkół średnich lada moment zmierzą się z egzaminem dojrzałości, który podsumuje ich dotychczasowe osiągnięcia edukacyjne. Jak dziennikarka odreagowywała maturalny stres?

  Dwulatek pomagający w domowych obowiązkach? Czemu nie! Dr Monika Just, pedagog dziecięca i dydaktyczka, oraz Odeta Moro podzieliły się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w temacie macierzyństwa oraz uczenia dzieci obowiązków domowych. Dzięki zabawie możemy wiele zdziałać.

  Gwiazdy lubią od czasu do czasu chwalić się swoimi zdjęciami. Odeta Moro nie jest wyjątkiem. Dziennikarka pokazała ostatnio fotkę, która została wykonana na początku lat dwutysięcznych.

  Odeta Moro pokazała fanom, jak duży jest już jej synek. Chłopiec rośnie jak na drożdżach i ma już nawet swoje pasje. Okazuje się, że mały Lew poszedł w ślady mamy, która pasjonuje się motocyklami. Widząc chłopca w garażu Odeta poczuła dumę.

  Polak jak to Polak – pogadać sobie lubi. A temat do rozmowy zawsze się znajdzie. Ale uwaga! Są tematy, których lepiej nie poruszać, aby nie psuć atmosfery przy świątecznym stole. O tym, jak uniknąć kłótni w Boże Narodzenie opowiedzieli Odeta Moro, Karol Strasburger i Łukasz "Lotek" Lodkowski.

  Agnieszka Chylińska i Odeta Moro zdecydowały się na konkretną zmianę fryzury. Czas po wakacjach to dla wielu kobiet idealny moment na odświeżenie wyglądu czy całkowitą metamorfozę. Jak zadbać o włosy po lecie, a na jakie cięcie warto zdecydować się w tym sezonie? O to zapytaliśmy fryzjera gwiazd, Dawida Krynickiego.

  Odeta Moro motocyklami zainteresowała się już jako nastolatka. Wszystko zaczęło się dość niewinnie, bo od zakupienia pierwszego magazynu motoryzacyjnego. Z czasem w głowie dziennikarki rodziło się coraz więcej pomysłów, ale od pomysłu zdobycia uprawnień do kierowania motocyklami odciągali ją ojciec i były mąż. W 2012 roku Odeta wzięła sprawy w swoje ręce i po kryjomu spełniła marzenie. Co najbardziej kręci dziennikarkę w motocyklach?

  Katarzyna Pawlikowska zauważyła, że dzisiejsze Polki są zupełnie inne od swoich mam czy babć. Do niedawna dla kobiet ważne było, by mieć dobrze zarabiającego partnera, który da rodzinie poczucie bezpieczeństwa i dobrobytu. Kobiety były jedynie przyuczane do roli żony i matki. Co współczesne Polki mówią o finansowej niezależności? Zapytaliśmy o to Odetę Moro i Joannę Jabłczyńską.

  Pojawienie się dziecka oznacza dla wielu rodziców prawdziwą rewolucję, która objawia się zupełną rezygnacją z życia towarzyskiego oraz skoncentrowaniem się wyłącznie na maluchu i jego potrzebach. Co o zmianie stylu życia, związanej z przyjściem na świat dziecka sądzą goście Dzień Dobry TVN: dziennikarka Odeta Moro, bloger Tomasz Bułhak i psycholog Dorota Maciejec?

  Niedawno Odeta Moro urodziła syna. Ile kilogramów straciła po przyjściu jej dziecka na świat? Ile ma zamiar jeszcze zrzucić? Planuje kolejną ciążę? Z Odetą rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Są rodzice, którzy chętnie podrzucają dzieci swoim rodzicom. Czy to samo robią goście Dzień Dobry Wakacje: dziennikarka Odeta Moro, aktor i trener personalny Tomasz Oświeciński oraz trzykrotny rajdowy Mistrz Europy Kajetan Kajetanowicz? Czy dziadkowie rozpieszczają ich dzieci?

  Co robić, gdy koleżanki i koledzy Twojego dziecka działają Ci na nerwy? Z tym pytaniem zwróciliśmy się do zaproszonych do studia Dzień Dobry TVN gości: Odety Moro, mamy nastoletniej córki i syna, który urodzi się w sierpniu, Dominiki Figurskiej, mamy piątki dzieci oraz Moniki Chrapińskiej-Krupy, psychologa. Czy i jak zwrócić uwagę koleżance/ koledze naszego dziecka, by nie stracić w oczach dziecka?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Jaka jest ta zła strona bycia osobą rozpoznawalną? Agnieszka Jastrzębska spytała o to Odetę Moro: " Nie chcę o tym pamiętać, to był trudny moment. Na szczęście czas łagodzi, czas leczy, oby takich sytuacji nie było więcej".

  Statystycznie Polki rodzą pierwsze dziecko w 27. roku życia. Jednak w ostatnich latach wzrosła liczba kobiet, które urodziły dziecko w okolicach czterdziestki. Czy starsze mamy zmagają się z innymi problemami niż młodsze? Jakie są zalety, a jakie wady późnego macierzyństwa? Zapytaliśmy o to Annę Korcz, Odetę Moro i Ewę Pacułę.

  Relacje z rodziną bywają trudne, ale jeżeli są szczere to mają ogromną wartość. Przyjaciele przychodzą i odchodzą, na rodzinie można polegać zawsze. Czy dobre relacje z rodziną są w dzisiejszych czasach luksusem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy.

  Dzieci stosują różne sposoby, by wymóc na rodzicach to, co chcą. Jedne robią maślane oczy, inne wpadają w histerię w miejscach publicznych. Czy gwiazdy potrafią odmówić swoim dzieciom? Czy w swoje metody wychowawcze wprowadzają dyscyplinę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiele lat temu krew pępowinowa była traktowana jako odpad. Jednak od czasu, gdy okazało się, że można z niej wyizolować bardzo cenne komórki macierzyste zaczęto ją przechowywać. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy lek. med. Tomasza Barana z Polskiego Banku Komórek Macierzystych oraz dziennikarkę Odetę Moro, aby powiedzieli o zaletach krwi pępowinowej. W jakich chorobach są wykorzystywane komórki macierzyste?

  Odeta Moro to Agentka drugiej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Dziennikarka wie, jak funkcjonuje mechanizm całego formatu. Czy dzięki temu, łatwiej jej wytypować, kto może być Agentem trzeciej edycji Agenta? I co jest najtrudniejsze w czasie realizacji zdjęć? Z Odetą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Z okazji Dnia Kobiet o kobietach i kobiecości z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Magdalena Schejbal zdradziła, że z wiekiem coraz bardziej lubi być kobietą. W swoim ciele czuje się bardziej komfortowo. Agnieszka Więdłocha należy do filigranowych kobiet. Okazuje się, że z tego powodu mężczyźni traktują ją często z z przymrużeniem oka. Jak aktorka sobie z tym radzi? I co o święcie kobiet zdradziła Agnieszce Odeta Moro?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Odetę Moro i Huberta Urbańskiego - Agentów pierwszej i drugiej edycji programu. Jak to jest być agentem? Co było dla niej najtrudniejsze w graniu roli Agenta? Jak się gasi podejrzenie innych uczestników?

  O tym, jak zrozumień nastolatka rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Ewą Jarczewską-Gerc, psychologiem z SWPS oraz z dziennikarką Odetą Moro, mamą 15-latki. Co zrobić, kiedy dziecko zaczyna się buntować, staje się nieznośne i pyskuje rodzicom?

  O swoim dzieciństwie i o zabawach, które pobudzały wyobraźnię, kiedy byli dziećmi, opowiedzieli w Dzień Dobry TVN: Odeata Moro, Maciej Orłoś i Jarosław. Jak wyglądało ich dzieciństwo, kiedy nie było jeszcze smartfonów i komputerów? W co i czym najchętniej się bawili? O jakich zabawkach marzyli jako dzieci? Gdzie najchętniej bawiła się Odetka, a gdzie Maciuś i Jaruś?

  Sapioseksualizm to preferencja seksualna polegająca na odczuwaniu pociągu do osób z ponadprzeciętną inteligencją. Czy to głównie kobiety uważają, że inteligencja jest sexy? O pociągu do intelektu rozmawialiśmy z gośćmi Dzień Dobry TVN: badaczką seksualności Dellfiną Dellert, dziennikarką Odetą Moro i trenerem biznesu Miłoszem Brzezińskim.

  Żona Andrzeja Sołtysika - Patrycja została skrytykowana przez internautów, kiedy okazało się, że karmi piersią swojego 2-letniego synka. Co na temat tej krytyki sądzą Grażyna Wolszczak i Odeta Moro? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.