Gwiazdy

Netta w jacuzzi. Gwiazda plus size pokazała się w kostiumie kąpielowym. Fani zachwyceni. "Aż mi się zrobiło gorąco"

Gwiazdy

Tomasz Urbanek/East News

Zwyciężczyni Eurowizji, Netta Barzilai należy do tych kobiet, które nie wstydzą się swoich krągłych kształtów. Udowodniła to ostatnio dodanym w mediach społecznościowych zdjęciem, na którym pozuje w stroju kąpielowym.

Netta Barzilai to charyzmatyczna wokalistka, której utwory na YouTube mają miliony odtworzeń. Zrobiło się o niej głośno, gdy w 2018 roku wygrała konkurs Eurowizji, wykonując utwór "Toy". Piosenka szybko zyskała status hitu wielu list przebojów na całym świecie, a jej tekst przez nawiązanie do akcji #MeToo stał się manifestem Netty zwracającym uwagę na problem przemocy seksualnej.

Początki muzycznej kariery

Netta na początku śpiewała w klubach i na weselach. Należała do zespołów The Experiment i Gaberband. Przełomem w jej karierze muzycznej okazał się występ w talent show "HaKokhav HaBa". Dzięki zwycięstwu w programie otrzymała automatyczny awans do konkursu piosenki Eurowizji.

Gwiazda wyznała, że od kiedy była małą dziewczynką, kochała pop i marzyła o zostaniu gwiazdą.

A potem społeczeństwo powiedziało mi, że nie mogę spełnić tego marzenia, iść w tym kierunku muzycznie, bo nie wyglądam i nie brzmię jak gwiazda popu

- stwierdziła.

Mówili, żebym nosiła długie rękawy, długie spódnice, żebym ubierała się na czarno. Śpiewała jak Adele, jak Aretha Franklin. Bo one są dużymi dziewczynami i udało im się

- dodała.

Netta – związki z Polską

Netta Barzilai urodziła się 1993 roku w Izraelu, ale cztery lata dzieciństwa spędziła w Nigerii. Wokalistka pochodzi z rodziny żydowskiej. Ma też polskie korzenie, o czym dowiedziała się, robiąc test genetyczny. Okazało się bowiem, że pradziadek Netty, Nutan Szpisajzen, który zmienił nazwisko na Berzilai, mieszkał w Tomaszowie Lubelskim i tam został pochowany na cmentarzu żydowskim. W rodzinnym mieście nadal stoi jego dom.

To rzeczywiście jest zwariowana historia. Mój dziadek przyjechał do Izraela jako dziecko. Szybko stracił rodziców i nie wiedział, skąd pochodzi. Mówił, że z Polski, ale nie wiedział dokładnie skąd. Zrobiłam sprawdzenie DNA. To było mnóstwo pracy papierkowej w archiwach w Tomaszowie. Ale odnaleźli dom, w którym mieszkali jego rodzice

- powiedziała Netta w Dzień Dobry TVN.

Netta Barzilai w stroju kąpielowym

Wokalistka należy do kobiet o obfitszych kształtach, ale zupełnie nie ma problemu z tym, by pokazywać swoje ciało. Udowadnia to na swoich koncertach, podczas których prezentuje się w odważnych strojach.

Tym razem postanowiła pokazać się w stroju kąpielowym. Na Instagramie umieściła więc zdjęcie, na którym pozuje w jacuzzi. Robi przy tym zabawną minę.

Kiedy widzę, jak przynoszą moje frytki bez keczupu ??‍

- zażartowała w podpisie.

Wokalistkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

>>> Zobacz także:

Sylwia Bomba schudła 30 kilogramów. „Nigdy nie jest tak dobrze, że nie może być lepiej”

Anna Lewandowska wstawiła bardzo intymne zdjęcie z córeczką. Cel jest słuszny

Amy Schumer od narodzin dziecka planuje każde zbliżenie z mężem. Czy to dobre rozwiązanie? Komentuje ekspertka

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości