Gwiazdy

Natalia Klimas pierwszy raz o macierzyństwie: "Jest cudownie, ale też ciężko czasami"

Gwiazdy

Miesiąc temu na świat przyszła córka Natalii Klimas i jej męża Mikołaja Bobera. Dziewczyna ma na imię Zuzia. Po narodzinach dziecka małżeństwo postanowiło zamieszkać na Mazurach. Dlaczego podjęli decyzję o przeprowadzce? Jak Natalia czuje się w roli mamy? Aktorkę odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

W życiu Natalii Klimas-Bober duże zmiany. Miesiąc temu została mamą, a po narodzinach córeczki postanowiła wraz z mężem opuścić Warszawę i wyjechać na Mazury:

To jest dla nas najukochańsze miejsce na ziemi.

- wyjaśniła.

O przeprowadzce zadecydowała też jakość powietrza. Na Mazurach jest zdecydowanie czystsze niż w stolicy i będzie lepiej służyło maluchowi.

>>> Zobacz także:

Blaski i cienie macierzyństwa

Od momentu narodzin córki Natalia Klimas poznaje uroki macierzyństwa.

Jest tyle szczęścia i radości, ale też pojawiają się lęki, czy mała oddycha, czy nie jest jej za gorąco. Przez pierwszy tydzień jest tyle skrajnych emocji, że czasami było to ciężkie do udźwignięcia.

- wyznała aktorka.

Natalia nie ukrywa, że z powodu szalejących hormonów ma również wahania nastroju:

To jest takie popłakiwanie po kątach. Właśnie z nadmiaru emocji.

Narodziny dziecka przewartościowało świat aktorki:

Mnie właściwie teraz nic nie interesuje, tylko ona, ale jest to w granicach normy. Nie chcę tracić jedynych chwil w życiu, żeby zagrać coś, co nie ma tak naprawdę większego znaczenia.

Kim jest Natalia Klimas?

Natalia Klimas to pochodząca z Warszawy polska aktorka, córka znanej projektantki mody, Joanny Klimas. Przez jakiś czas Natalia mieszkała w Stanach Zjednoczonych i tam rozwijała swoją karierę aktorską. Uczyła się w The Lee Strasberg Theatre Institute oraz w The William Esper Studio.

W 2018 roku wyszła za mąż za biznesmena Mikołaja Bobera. Para niedawno doczekała się córki Zuzi.

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości