Gwiazdy

Edyta Górniak marzy o jeszcze jednym dziecku. Chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek Joanny Krupy

Gwiazdy

Edyta Górniak marzy o jeszcze jednym dziecku. Chciała skorzystać z zamrożonych jajeczek Joanny Krupy

Podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych Edyta Górniak odwiedziła swoją przyjaciółkę, Joannę Krupę. Podczas spotkania wokalistka nawiązała więź z nienarodzonym dzieckiem Asi, a także zapytała, czy modelka mogłaby użyczyć jej zamrożonych kilka lat temu jajeczek. Jaka była odpowiedź Joanny?

Kiedy w 2016 roku Edyta Górniak przeprowadziła się do Stanów Zjednoczonych, zaprzyjaźniła się z inną Polką mieszkającą w USA, Joanną Krupą. Przyjaźń pań przetrwała, mimo że wokalistka wróciła jakiś czas temu do Polski.

>>> Zobacz także:

Spotkanie przyjaciółek

Niedawno Edyta Górniak, podczas pobytu w Stanach Zjednoczonych, związanego z występem dla chicagowskiej Polonii, postanowiła odwiedzić Joannę. Podczas spotkania wokalista miała okazję nawiązać więź z nienarodzoną córeczką Asi. Zdradziła, że śpiewała i mówiła do brzuszka przyjaciółki.


Prośba Edyty Górniak

Ciąża modelki tak bardzo rozczuliła Edytę, która marzy o jeszcze jednym dziecku, że nawet zapytała przyszłą mamę, czy nie użyczyłaby jej swoich zamrożonych kilka lat temu jajeczek. Joanna Krupa musiała jednak odmówić, ponieważ trzyma jajeczka dla swojej siostry, Marty, której być może będą one potrzebne.

Co sądzisz o tym artykule?
60
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0