Gwiazdy

Katarzyna Warnke urodziła. Piotr Stramowski ujawnił płeć dziecka?

Gwiazdy

Katarzyna Warnke urodziła. Piotr Stramowski ujawnił płeć dziecka?

Kasia Warnke urodziła! Aktorka powitała swoje pierwsze dziecko w poniedziałek rano, w jednym z warszawskich szpitali.  Piotr Stramowski opublikował na Instagramie rysunek. Fani nie mieli wątpliwości, że w ten sposób aktor zdradził też płeć dziecka. "To syn" - pisali w komentarzach.

Katarzyna Warnke powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Jej związek z Piotrem Stramowskim to jeden z najbardziej interesujących w polskim show-biznesie i każdy ruch pary śledzony jest z baczną uwagą. 

Wyświetl ten post na Instagramie.

:)

Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)


Katarzyna Warnke w ciąży

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski długo usiłowali ukryć fakt, że spodziewają się dziecka. Początkowo w ogóle nie komentowali plotek, ale wszystko wydało się, gdy aktorka, już ze sporym brzuchem, pojawiła się na pokazie mody jako modelka.

Pierwsze informacje na temat porodu podał dziś "Pudelek".

Jak donoszą paparazzi, w poniedziałek w jednym z warszawskich szpitali aktorska para powitała na świecie wyczekanego potomka. (...) Wiadomo jednak, że wszystko poszło zgodnie z planem, a mama i dziecko czują się dobrze - mogliśmy przeczytać na portalu.

Dziecko Warnke i Stramowskiego

Rodzice nie potwierdzili oficjalnie tej wiadomości, nie znamy też płci maluszka. Pozostaje czekać, aż w sieci pojawi się pierwsze zdjęcie z maleństwem.

Gratulujemy i witamy na świecie!

Co sądzisz o tym artykule?
58
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
2
07.10.2019
Kunegunda
No i gratulacje,niech im się zdrowo chowa maluszek
09.09.2019
A.
To pierwsze dziecko pana Piotra, pani Kasia ma 14-letniego syna