Gwiazdy

Monika Mrozowska zachwala nagą kąpiel w morzu: "Bułka z masłem". Zabawnymi zdjęciami pochwaliła się w sieci

Gwiazdy

Aktualizacja:
Monika Mrozowska

Monika Mrozowska wybrała się na urlop do Hiszpanii. Aktorka za namową koleżanek postanowiła wykąpać się w morzu nago. Serię fotografiami z tego wydarzenia opublikowała na Instagramie. Zobacz, czym skończyło się zdejmowanie kostiumu.

Monika Mrozowska kąpie się nago

Monika Mrozowska wakacje spędza w słonecznej Hiszpanii. Wraz z dziećmi i przyjaciółmi wybrała się do Andaluzji. W mediach społecznościowych fani mogli już zobaczyć malownicze widoki, piękną architekturę, a także zabawy na plaży. Aktorka za namową znajomych postanowiła wykąpać się w morzu nago. Nie przemyślała jednak jednej kwestii – kolejności zdejmowania stroju kąpielowego. Jak przyznała, zdejmując dół od kostiumu, walczyła w wodzie o życie.

WYKĄP SIĘ NA GOLASA- mówili… BĘDZIE SUPER- mówili. Robiłam to już przecież tyle razy. Bułka z masłem. Moją walkę o życie w 3 aktach dedykuję @basiaszmydt, @kasiaharmony i @olapotykanowicz. Dzięki dziewczyny za "poleconko" odwdzięczę się niebawem

– napisała na Instagramie. Zapewniła, że w prywatnej galerii ma także zdjęcia, na których stoi przodem do aparatu. Jednak te zostawi tylko dla siebie.

- PS. Uprzedzając komentarze, tak, mam zdjęcia przodem, nie nadają się do publikacji, nie, nie udało mi się zdjąć dołu od kostiumu, bo to groziło utonięciem. Foto: @kama8815, która stała na brzegu i chyba świetnie się bawiła – podsumowała aktorka.

Monika Mrozowska bez biustonosza

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zachwyceni fani podziwiali spontaniczność i szalony charakter aktorki. Według nich pływanie topless ma wiele zalet. Niestety w dzisiejszych czasach wiele osób nie pozwala sobie na takie rozrywki, tłumacząc się swoją "złą" figurą czy wiekiem.

- No kochana, poszłaś na żywioł! - Nie ma nic lepszego od pływania topless. - Jeeej kiedy to było, że człowiek miał tyle luzu i szaleństwa, żeby zrobić to bez zastanowienia! A teraz gros wymówek - za grubo, za zimno, za bardzo patrzą... - czytamy w komentarzach.

Zobacz wideo: Rodzinne śniadanie Moniki Mrozowskiej

Zobacz także:

Michał Piróg wyszedł ze szpitala. "Będę żył, czeka mnie jedynie rehabilitacja"

Anna Dereszowska w ciąży nie traci poczucia humoru. Zobacz, do czego wykorzystuje swój brzuch

Małgorzata Foremniak ma bardzo ambitną córkę. Czy Aleksandra poszła w ślady mamy? "Jest bardzo mądrą kobietą. Często się jej radzę"

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości