monika mrozowska

    monika mrozowska

    Monika Mrozowska wybrała się z rodziną do Barcelony, gdzie miała okazję zwiedzić jeden z najbardziej charakterystycznych budynków świata. Sagrada Familia, czyli słynna katedra zaprojektowana przez Antoniego Gaudíego, każdego roku przyciąga tłumy podróżnych i uznawana jest za jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych stolicy Katalonii. Jakie wrażenie zrobiła na aktorce i jej najbliższych?

    Monika Mrozowska poruszyła temat płatnej współpracy, której efekty można podziwiać w mediach społecznościowych. Aktorka zaznaczyła, że nie wszystkie produkty pojawiające się na jej profilach goszczą tam w ramach współpracy. Tym samym dała swoim fanom krótki wykład o podstawowych zasadach w pracy influencera.

    Monika Mrozowska niedawno po raz czwarty została mamą. Jej synek, Lucek przyszedł na świat w styczniu tego roku. Na swoim profilu na Instagramie aktorka dzieli się z fanami urokami macierzyństwa. Ostatnio nie jest jednak łatwo - gwiazda ma za sobą pierwszą nieprzespaną noc. Choć zmęczenie dawało jej się we znaki, młoda mama przypomniała sobie słowa, które kilkanaście lat wcześnie usłyszała od przedszkolanki starszej córki.