monika mrozowska

  Monika Mrozowska opublikowała w sieci zdjęcie w bikini i zdradziła, że jeszcze niedawno marzyła o zabiegach redukujących tkankę tłuszczową. Czy aktorka zdecydowała się na nie? A może schudła dzięki innym metodom?

  Na rodzinnej fotografii z czwórką pociech.

  Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, do którego zapozowała topless pokryta błotem. Fani docenili naturalność aktorki. - Uwielbiam panią, tak trzymać - napisała jedna z internautek.

  Monika Mrozowska ma za sobą trzy związki, których owocem jest czworo dzieci: Karolina, Jagoda, Józef i Lucjan. Opieka nad tak liczną gromadką to niemałe wyzwanie - zwłaszcza jeśli nie można liczyć na całodobowe wsparcie partnera. W najnowszym wywiadzie aktorka opowiedziała, jak ułożyła sobie relacje z byłymi partnerami.

  Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie najmłodszej pociechy, a także poruszyła temat panującego w życiu strachu. Jak przyznała, teraźniejszość daje jej wiele powodów do obaw i lęku. Mimo wszystko aktorka czerpie garściami i gotowa jest na popełnianie własnych błędów.

  Córka Moniki Mrozowskiej już za kilka dni sprawdzi swoją wiedzę podczas egzaminu maturalnego.

  Monika Mrozowska wybrała się z rodziną do Barcelony, gdzie miała okazję zwiedzić jeden z najbardziej charakterystycznych budynków świata. Sagrada Familia, czyli słynna katedra zaprojektowana przez Antoniego Gaudíego, każdego roku przyciąga tłumy podróżnych i uznawana jest za jedną z najpopularniejszych atrakcji turystycznych stolicy Katalonii. Jakie wrażenie zrobiła na aktorce i jej najbliższych?

  Monika Mrozowska: "To najlepsze rozwiązanie".

  Fani: "Jak siostry".

  Szukasz pomysłów na pyszne, wiosenne posiłki dla całej rodziny? W kuchni Dzień Dobry TVN przygotowali je Andrzej Polan i Monika Mrozowska. Tym razem postawili na olej rzepakowy idealny do smażenia, gotowania i pieczenia. Użyli go do przygotowania nadziewanych pieczarek, fileta z kurczaka z warzywnym kremem, ciasta ucieranego z serem i owocami.

  Dumna mama w mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem.

  "Synchroniczne" - żartuje aktorka.

  "Nie wszystko pamiętam, ale cieszę się z każdego kilometra".

  Monika Mrozowska pokazuje w mediach społecznościowych prawdziwe oblicze macierzyństwa, bez lukru. W ostatnim poście pochyliła się nad tematem karmienia piersią i ospy wietrznej, z którą mierzył się jej najmłodszy syn. "Dasz radę. Jeszcze chwila i będzie po sprawie" - kibicują jej internautki.

  Monika Mrozowska we wpisie w mediach społecznościowych napisała wzruszające słowa pożegnania, które skierowała do swojej przyjaciółki. Koleżanka aktorki zmarła po ciężkiej walce z chorobą. - Pati… bardzo tu będzie cicho i smutno bez Ciebie… - czytamy w poście.

  Jeszcze do niedawna Monika Mrozowska relacjonowała w mediach społecznościowych emocjonujące przygotowania do studniówki swojej najstarszej córki. Karolina miała już nawet wybraną kreację, ale niestety, sukienka będzie musiała poczekać w szafie. Aktorka zdradziła dlaczego.

  "Chciałabym już zakończyć naszą przygodę".

  Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie najstarszej córki i zdradziła, że już niebawem dziewczyna wybierze się na studniówkę. Gorące przygotowania trwają. Jaką kreację wybierze Karolina?

  Monika Mrozowska wpadła w tak intensywny wir świątecznych przygotowań, że nie udało jej się ich nawet uwiecznić. Opublikowała więc stare zdjęcie. W domu aktorki trwają ostatnie szlify przed wigilijną wieczerzą.

  "Jeśli mamy natłok myśli, dobrze jest je uwolnić".

  "Odnalazłam zdjęcie, które datuję na jakiś 1991 rok"

  "Kocham takie przygody!"

  Monika Mrozowska poruszyła temat płatnej współpracy, której efekty można podziwiać w mediach społecznościowych. Aktorka zaznaczyła, że nie wszystkie produkty pojawiające się na jej profilach goszczą tam w ramach współpracy. Tym samym dała swoim fanom krótki wykład o podstawowych zasadach w pracy influencera.

  Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych post, który z pewnością zrozumie każda mama. Aktorka przyznała, że właśnie wkroczyła w jeden z najtrudniejszych etapów dojrzewania swojego dziecka. Towarzyszy temu przewlekłe zmęczenie i stres. "Mam wrażenie, że ta ilość nowości przerasta samego zainteresowanego" - czytamy.

  Monika Mrozowska niedawno po raz czwarty została mamą. Jej synek, Lucek przyszedł na świat w styczniu tego roku. Na swoim profilu na Instagramie aktorka dzieli się z fanami urokami macierzyństwa. Ostatnio nie jest jednak łatwo - gwiazda ma za sobą pierwszą nieprzespaną noc. Choć zmęczenie dawało jej się we znaki, młoda mama przypomniała sobie słowa, które kilkanaście lat wcześnie usłyszała od przedszkolanki starszej córki.

  Monika Mrozowska wybrała się na urlop do Hiszpanii. Aktorka za namową koleżanek postanowiła wykąpać się w morzu nago. Serię fotografiami z tego wydarzenia opublikowała na Instagramie. Zobacz, czym skończyło się zdejmowanie kostiumu.

  Monika Mrozowska miała nie lada powód do świętowania. Jednego dnia urodziny obchodziła jej mama i córka Karolina. Z tej okazji aktorka zdecydowała się podzielić refleksją na temat miłości i przyjaźni oraz ich roli, którą odgrywają w życiu każdej kobiety.

  Monika Mrozowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z lotniska i zdradzała, że wraz z dziećmi wyruszyła w wakacyjną podróż do Hiszpanii. Aktorka przyznała, że mimo wielu przeciwności, stawianie sobie nowych wyzwań sprawia jej niebywałą satysfakcję.

  Karolina Szaciłło, córka Moniki Mrozowskiej, po raz pierwszy wyjechała sama za granicę. Aktorka wstawiła zdjęcie z niemal 18-letnią pociechą, która wycieczkę otrzymała w prezencie od przyjaciół swojej mamy. Mrozowska nie kryła wielkich emocji.

  Monika Mrozowska jest szczęśliwą mamą czwórki dzieci. Aktorka doświadczona wychowywaniem pociech, postanowiła podzielić się swoją wiedzą z fanami. Tym razem z okazji trwających wakacji poruszyła temat podróży z niemowlakiem. Jak przygotować się do takiego wyjazdu?