Gwiazdy o tym, jak spędzą tegoroczne święta. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez

Gwiazdy o tym, jak spędzą tegoroczne święta. Magda Gessler nie mogła powstrzymać łez
Źródło: Dzień Dobry TVN
Co jest najważniejsze w święta
Co jest najważniejsze w święta
Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt
Małgorzata Kożuchowska o przygotowaniach do świąt
Paulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego Narodzenia
Paulina Krupińska-Karpiel o świętach Bożego Narodzenia
Święta last minute
Święta last minute
Wyjątkowe prezenty dla bliskich na święta
Wyjątkowe prezenty dla bliskich na święta
Boże Narodzenie tuż tuż! Trwa poznański jarmark świąteczny
Boże Narodzenie tuż tuż! Trwa poznański jarmark świąteczny
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Aleksandra Adamska o przygotowaniach do świąt
Idealny makijaż na święta
Idealny makijaż na święta
Święta w podróży z pupilem
Święta w podróży z pupilem
Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia
Małgorzata Rozenek-Majdan o świętach i niani Henia
Kuchnia. Święta tuż tuż
Kuchnia. Święta tuż tuż
Już 19 i 20 grudnia specjalny program w TVN "Restauracja z gwiazdami". Magda Gessler razem z córką Larą, synem Tadeuszem i zaproszonymi gośćmi będą przygotowywać bożonarodzeniowe potrawy. Pojawiliśmy się na planie show, by zapytać, jak znane osoby będą spędzać święta. Co sprawiło, że jurorka MasterChefa nie mogła powstrzymać łez?

Święta u Gesslerów

Ze względu na obowiązki zawodowe rodzina Gesslerów ma niewiele czasu dla siebie. Wyjątkiem jest jednak Boże Narodzenie, podczas którego Magda, Laura i Tadeusz mogą wcisnąć pauzę i skupić się na najbliższych.

- Święta są jak taka chciana, spóźniona randka, dlatego że jest pełna miłości, oczekiwania - stwierdziła Magda Gessler. Dodała także, że odczuwa niesamowitą radość, kiedy w drzwiach pojawiają się dzieci i wnuki - Jest Antoni, Nena, Bernard (...) - powiedziała ocierając łzy wzruszenia.

Restauratorka zdradziła także, że jej rodzina przygotowuje bardzo oryginalne prezenty pod choinkę. - Są tak wymyślne, że zaskoczenie jest ogromne. Tu nie chodzi o ilość, tylko chodzi o pomysł. Moje dzieci są w tym mistrzami. Mają moją fantazję, a robią to jeszcze lepiej niż ja - stwierdziła Magda Gessler.

Boże Narodzenie u Moniki Mrozowskiej

Jak przyznała aktorka, w czasie świąt w jej domu panuje rodzinna atmosfera. - Zawsze dbamy o to, żeby przede wszystkim był spokój, żeby było miło. Dzięki temu później przez cały rok bardzo czekamy na ten okres - powiedziała Monika Mrozowska.

Przyznała, że mniejszą wagę ona i jej dzieci przywiązują do perfekcyjnego porządku i do tego, by na stole pojawiło się 12 potraw. - O to dba nasza babcia Bożenka - stwierdziła aktorka.

Marta Kuligowska - jak spędzi święta

Syn Marty Kuligowskiej, Franek zdradził, że święta w ich rodzinie są pełne stresu, w szczególności pojawia się on w dzień Wigilii.

- Że zaraz przyjdą goście, (...) że musimy to wszystko jeszcze szybko spiąć, ogarnąć, odkurzyć - dodała jego siostra Hela.

Po zebraniu się wszystkich rodzina dzieli się opłatkiem i śpiewa kolędy, a następnie siada do stołu. - Nie może na nim zabraknąć zupy grzybowej babci Krysi. Nie może zabraknąć karpia, kompotu z suszu - powiedziała dziennikarka TVN24.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Izabela Dorf

Reporter: Sławomir Walasek

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz
Materiał promocyjny

Zawody LA RIVE Triathlon Grudziądz