Gwiazdy

Monika Brodka poczuła wiosnę. Jej okulary to absolutny hit sezonu

Gwiazdy

Aktualizacja:
Monika Brodka w wiosennym wydaniu

Nikt nie rozumie aktualnych trendów lepiej niż Monika Brodka, która konsekwetnie buduje swój sceniczny wizerunek. Piosenkarka wraz z pierwszymi podmuchami wiosny postanowiła zaprezentować nową stylizację. Jak zwykle udowodniła, że wie, co w modzie piszczy. Na zdjęciu, które opublikowała w sieci, pozuje w wyrazistych okularach przeciwsłonecznych.

Styl Moniki Brodki

Gwiazda zawojowała scenę muzyczną jako nastolatka. Jej debiutancki album rozszedł się w ilości 35 tys. kopii, zdobywając status złotej płyty. Dziś wokalistka ma na koncie 4 krążki i sześć Fryderyków.

Początkowo styl Moniki Brodki nawiązywał do mainstreamowych nurtów lat 2000. Wokalistka miała na siebie pomysł, który wyraźnie było słychać w jej muzyce. Ostatecznie alternatywna żyłka Moniki Brodki wkroczyła również w sferę wizualną jej twórczości.

Bez wątpienia przełomem w jej działalności artystycznej i scenicznym wizerunku była płyta "Granda" z 2010, która pokryła się dwukrotną platyną. Komercyjny sukces wydawnictwa utrwalił awangardowy wizerunek Moniki Brodki. Wkrótce na rynku ukaże się kolejna płyta piosenkarki zatytułowana "Brut".

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie, na którym Monika zaprezentowała wiosenną stylizację. Do półprzezroczystej bluzki w zwierzęcy wzór dobrała ciemną marynarkę i duże okulary w plastikowych oprawkach.

Spring

- podpisała lakonicznie.

Monika Brodka w okularach

Monika Brodka nawiązała do wciąż silnego trendu retro, silnie czerpiącego z lat 60. Masywne ramki i szylkretowy wzór to tylko jedna z opcji, które będzie można podziwiać na ulicach w nadchodzące lato.

Trendem dla odważnych jest powrót do lat 2000 i futurystycznych form rodem z planu "Matrixa". Wielkie, niemalże płaskie szkła znajdą amatorów nie tylko wśród stałych bywalców imprez techno.

Zwolennicy klasyki mogą postawić na wąskie prostokątne formy. Najmodniejsze fasony mają jednak mniejszy rozmiar niż popularne jeszcze kilka lat temu okulary-muchy. Urozmaiceniem tradycyjnego kształtu mogą być geometryczne cięcia.

Zobacz też:

Olga Kalicka wyznała nam, że podcina włosy w pełnię księżyca. "Zrobiłam to trzeci raz"

Wyjazdy bez partnera. Psycholog: "Ten oddech od siebie czasem jest wskazany"

Anita Lipnicka pokazała dom zaprojektowany przez męża. Sonia Bohosiewicz: "Cudne!"

Zobacz wideo: Monika Brodka w nowej odsłonie. "Czułam, że nie jestem typowo kobiecą panią i jest mi z tym bardzo dobrze"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości