monika brodka

  monika brodka

  Sopot Festival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w naszym kraju. Od kilkudziesięciu lat artyści stają na scenie, by zaprezentować swoją twórczość, a także powalczyć o Bursztynowego Słowika. Oprócz walorów muzycznych możemy podziewać także nietuzinkowe kreacje gwiazd. Jak przez ostatnie 15 lat zmieniła się moda i ich styl? Zobaczcie sami.

  Nikt nie rozumie aktualnych trendów lepiej niż Monika Brodka, która konsekwetnie buduje swój sceniczny wizerunek. Piosenkarka wraz z pierwszymi podmuchami wiosny postanowiła zaprezentować nową stylizację. Jak zwykle udowodniła, że wie, co w modzie piszczy. Na zdjęciu, które opublikowała w sieci, pozuje w wyrazistych okularach przeciwsłonecznych.

  Monika Brodka już niedługo zaprezentuje swoją nową płytą. Piąty album artystki zatytułowany jest "BRUT". Fani już zacierają ręce na myśl o premierze, a wokalistka zdradza kolejne szczegóły. Tym razem w mediach społecznościowych pokazała zaskakującą okładkę krążka. - Umieściłam na niej swoje archiwalne zdjęcie, ponieważ wiąże się ono z wieloma treściami na płycie i dopełnia całą opowieść – zdradziła.

  Monika Brodka jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich artystek. Choć raczej nie udziela się w mediach i chroni swoje życie prywatne, jej codzienność nieustannie ciekawi fanów. Nie inaczej jest tym razem. Piosenkarka opublikowała fotografię w sukni ślubnej i wywołała niemałe zamieszanie. U jej boku Quebonafide!

  Byliśmy na pokazie mody Vasiny. Kolekcja na wiosnę/lato 2019 bazuje na kolorze, konstrukcji i geometrii. Jak Katarzynie Sokołowskiej, reżyserce pokazów mody współpracuje się z Vasiną? Dlaczego jej pokaz wyróżnia się na tle pozostałych? Co o Vasinie mówią jej przyjaciele, Monika Brodka i Krzysztof Zalewski?

  Women's Voices jest to projekt koncertowy, który ma na celu udowodnić, że kobiece głosy mają moc. Na jednej scenie wystąpiły takie gwiazdy jak: Kayah, Ania Rusowicz, Monika Brodka, Paulina Przybysz czy Daria Zawiałow. Jak kobiety są traktowane w show-biznesie? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W internecie pojawiło się zdjęcie ukazujące Monikę Brodkę z ogoloną głową. Wiele osób zastanawiało się, czy jest to fotomontaż, czy rzeczywiście artystka zmieniła swój wizerunek. Czy wokalistka skomentowała tę fotkę? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Dzień Dobry TVN Barbarę Pasek.

  Monika Brodka słynie ze swego oryginalnego stylu. Za jej kreacje odpowiada projektantka mody Vasina Maćkowiak. Od kiedy projektuje? Co ją inspiruje? Czym zachwyciła Monikę Brodkę? Czy ubrania zaprojektowane przez Vasinę są dostępne tylko dla gwiazd?

  Kim jest Vasina Maćkowiak? We wtorek ujawnimy, kto stoi za niepowtarzalnym stylem Moniki Brodki. Bądźcie z nami od 8:00!

  Monika Brodka wydała nową płytę, z którą postanowiła pojechać na festiwal muzyczny Brighton. Tam spotkała się z wokalistką dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara. Brodka nagrywając płytę korzystała z kościelnych organów. Czy jest osobą religijną? Czy myśli o karierze za granicą?

  Maciej Kot to jeden z najmłodszych i najpopularniejszych skoczków narciarskich. Jako jeden z nielicznych w kadrze nie ma żony. Wszyscy zastanawiają się, czy jego serce jest zajęte przez tajemniczą dziewczynę? Co robi Kot, kiedy ma chwilę dla siebie? Ze skoczkiem narciarskim spotkał się Mateusz Hładki i przedstawił mu kandydatki na dziewczynę: Agnieszkę Szulim, Ewę Farnę, Alicję Bachledę Curuś, Iwonę Węgrowską, Monikę Brodkę. Kogo wybrał Maciek?

  Robert Lewandowski 1 lipca przechodzi do Bayernu Monachium. Ile będzie zarabiać w nowym klubie? Czy to prawda, że Real Madryt próbował kupić Roberta Lewandowskiego? O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy świetnie zorientowaną w temacie Agnieszkę Jastrzębską. Jaki ten rok był dla Oliviera Janiaka, a jaki dla Moniki Brodki?

  Dziś kolejny odcinek cyklu "Licencja na sukces." Tomik Grewiński pod swoimi skrzydłami ma utalentowanych artystów: Kayę, Kasię Nosowską, Monikę Brodkę, Marysię Peszek, Zakopower, Smolika. Zobaczcie, jak wygląda jego dzień powszedni.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była na backstage'u koncertu Moniki Brodki. Jak wyglądają przygotowania wokalistki do koncertu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sebastian Riedel, syn Ryszarda Riedla, legendy polskiej muzyki i zespół "Cree" z piosenką „Cały nasz świat”. Podoba się Wam ta piosenka? Podobny do ojca?

  Czy rozmiar zero zapewnia powodzenie w show-biznesie? W ogniu pytań dziennikarki Dzień Dobry TVN stanęli m.in.: Weronika Książkiewicz, Monika Brodka, Krzysztof Stróżyna i Natalia Lesz.