Gwiazdy

Mikołaj Krawiecki zawiesił karierę. "Będę niósł pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Model pomaga w Ukrainie. Wyruszył z transportem humanitarnym. Dlaczego się na to zdecydował?

Mikołaj Krawiecki dotarł do półfinało 10. edycji programu "Top model". Rozwijał swoją karierę w modelingu, ale w związku z sytuacją w Ukrainie postanowił ją zawiesić. W mediach społecznościowych umieścił post, w którym informuje, że zamierza nieść pomoc w napadniętym przez Rosję państwie.

Mikołaj Krawiecki wyruszył do Ukrainy

Mikołaj Krawiecki wykazał się ogromną odwagą. Uczestnik 10. edycji programu "Top model" poinformował, że zaangażował się w pomoc Ukrainie.

- Chciałbym poinformować, o zawieszeniu kariery modelingowej, ze względu na obowiązek moralny niesienia pomocy humanitarnej. Jedni zleceniodawcy zrozumieją inni nie. Tak czy inaczej dla mnie wartość życia ludzkiego jest najważniejsza. Będę niósł pomoc Ukrainie i jej mieszkańcom - napisał pod zdjęciem na Instagramie.

Krawiecki wyruszył w trasę z pomocą humanitarną. Na bieżąco relacjonuje jakie są potrzeby oraz jak wygląda wojna w Ukrainie. Jego postawę docenili obserwatorzy zostawiając mu wspierające komentarze: "to, co robisz jest niesamowite, ogromny szacunek", "szanuję to bardzo", "ogromny szacunek".

Wojna w Ukrainie

Ewakuacja dzieci z Charkowa
Ewakuacja dzieci z Charkowa Dzień Dobry TVN
wideo 2/16

Mikołaj Krawiecki - kariera

Mikołaj Krawiecki był uczestnikiem dziesiątej edycji programu "Top model". Zajął czwarte miejsce i rozpoczął karierę w świecie modelingu.

Regularnie pojawiał się w kampaniach reklamowych. Jego profil na Instagramie obserwuje 800 tysięcy osób. Teraz apeluje do swoich odbiorców o konkretną pomoc. W Ukrainie szczególnie potrzebne są kamizelki kuloodporne, hełmy oraz ochraniacze.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: player.pl

Pozostałe wiadomości