Gwiazdy

Mateusz Damięcki pochwalił się metamorfozą. Fani: "Normalnie Podsiadło"

Gwiazdy

Mateusz Damięcki

Mateusz Damięcki słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu często udaje mu się rozbawić fanów na Instagramie. Tym razem pochwalił się w sieci fotografią, na której zapozował z figlarną miną i zmierzwionymi włosami. Uwagę internautów przykuło podobieństwo aktora do znanego polskiego artysty.

Mateusz Damięcki na Instagramie

Mateusz Damięcki chętnie udziela się w mediach społecznościowych, a jego profil na Instagramie cieszy się zainteresowaniem ponad 166 tys. osób. Nic w tym dziwnego, aktor ma do siebie dystans i stara się publikować zabawne, czasem nawet nieco zaskakujące treści, które przykuwają uwagę internautów w każdym wieku. Jednocześnie nie stroni też od poważnych, społecznych tematów, które w jego ocenie zasługują na podjęcie dyskusji z fanami.

Prywatnie aktor spełnia się jako szczęśliwy tata dwóch chłopców: Franciszka i Ignacego. Wychowuje ich z żoną, Pauliną Andrzejewską, która także związana jest ze środowiskiem artystycznym. Na instagramowym profilu Mateusza Damięckiego zdjęcia rodzinne pojawiają się jednak sporadycznie. 40-latek bardzo dba o swoją prywatność i choć chętnie pokazuje internautom kulisy swojej codzienności, starannie dobiera publikowane w sieci zdjęcia.

Mateusz Damięcki na zabawnym zdjęciu

Aktor opublikował na swoim instagramowym profilu selfie, które rozbawiło fanów i wywołało prawdziwą lawinę komentarzy. Mina aktora oraz jego zmierzwione włosy wyraźnie wskazują, że tego dnia nie opuszczało go poczucie humoru. Zdjęcie opatrzył przekornym podpisem.

No to wracam do domu po robocie. A Wy?

- napisał pod fotografią 40-latek. Internauci z zaangażowaniem komentowali fotografię, wielu z nich opowiedziało o tym, jak wyglądał ich dzień. Uwagę niektórych obserwatorów przykuło jednak coś jeszcze. Zauważyli oni uderzające podobieństwo aktora do znanego polskiego muzyka .

- "Normalnie Podsiadło", "Z tym wąsem wygląda Pan jak Dawid Podsiadło" - pisali pod zdjęciem fani.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Mateusz Damięcki jako blondwłosa drag queen. "Czasami tolerancja nie wystarczy"

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości