Mateusz Damięcki

  On nie był nią zainteresowany. O kim mowa?

  Na antenie Radia Zet pojawi się serial kryminalny "Niech to usłyszą", w którym wystąpi gwiazdorska obsada. Jaką zagadkę trzeba będzie rozwikłać i kto porwał znaną piosenkarkę?

  Mateusz Damięcki opublikował w sieci zdjęcie z żoną i opatrzył je wzruszającym opisem.

  Mateusz Damięcki jest obecny w polskim show-biznesie już od wielu lat. Teraz postanowił opowiedzieć o pewnym wydarzeniu, które mogło zupełnie zmienić jego życie. Co się stało ponad 30 lat temu?

  Mateusz Damięcki w emocjonalnym wpisie zwrócił się do swoich znajomych pochodzących z Rosji. Aktor zaapelował o jasne zabranie głosu w sprawie agresji na Ukrainie. Tym samym zwrócił uwagę na sytuację Rosjan, którzy sprzeciwiają się wojnie.

  Niektóre aktorki i aktorzy są w stanie wiele poświęcić, by zagrać daną rolę. Jedni ścinają włosy lub je zapuszczają, drudzy tyją lub gubią kilogramy, a inni od podszewki starają się poznać środowisko swojego bohatera lub bohaterki. Sprawdź, którzy aktorzy z polskiego podwórka przeszli spektakularne metamorfozy.

  Bal karnawałowy to ważna sprawa, szczególnie dla kilkuletniego dziecka, które na tę okazję chce być oryginalnie przebrane. Mateusz Damięcki postanowił własnoręcznie stworzyć strój dla swojego syna, jednak projekt nie spodobał się Frankowi. Aktor opisał reakcję chłopca.

  30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Gwiazdy od jakiegoś czasu już wystawiają swoje osobiste przedmioty, by razem z fundacją Jurka Owsiaka nieść dobro. Zobaczcie, co pod młotek przekazali Magda Gessler, jurorzy "Mam talent" i inne gwiazdy.

  Joanna Opozda zdecydowała się na odważny krok, którym żyją dziś nie tylko jej obserwujący, ale i pozostałe gwiazdy, mierzące się na co dzień z hejtem.

  „Tak, idę zbadać sobie jaja”.

  "Pojawia się komentarz, który uprzykrzy mi poranek, cały dzień lub życie".

  Kilka dni temu na ekrany kin wszedł najnowszy film Cypriana T. Olenckiego "Furioza". Jedną z głównych ról gra w nim Mateusz Damięcki, który specjalnie dla tej produkcji musiał przejść metamorfozę. W programie Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki opowiedział o tym, w jaki sposób aktor przygotowywał się do roli Goldena. 

  Marcin Dubiel, influencer i twórca treści internetowych, od niedawna bierze udział w walkach Fame MMA. W programie "Kuba Wojewódzki" opowie, jak zmieniło się jego życie i spotka się z aktorem, Mateuszem Damięckim. Na Instagramie Kuba Wojewódzki opublikował zapowiedź odcinka, który na antenie TVN pojawi się 19 października o 22:30.

  "Dotknąłem absolutu"

  Kuba Wojewódzki gościł u siebie już wiele znanych osób. Dziennikarz zapowiada, kto w kolejnym tygodniu pojawi się na jego kanapie. Internauci nie kryją zaskoczenia, porównując jednego z gości do Wojewódzkiego słowami: "Wygląda jak Twój syn".

  W Micha

  "Można połączyć przyjemne z pożytecznym".

  Mateusz Damięcki zwrócił uwagę internautów na bardzo ważny, choć wciąż zbyt rzadko poruszany temat. Na instagramowym profilu aktora pojawił się bowiem post, dotyczący heroicznych czynów Polaków, którzy w czasie II wojny światowej nieśli pomoc prześladowanym Żydom. Fani nie kryli wzruszenia, jakie wywołał w nich gest, będący hołdem oddanym zmarłej bohaterce wojennej.

  Mateusz Damięcki, przygotowując się do nowej roli, musiał ciężko trenować na siłowni.

  Mateusz Damięcki słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu często udaje mu się rozbawić fanów na Instagramie. Tym razem pochwalił się w sieci fotografią, na której zapozował z figlarną miną i zmierzwionymi włosami. Uwagę internautów przykuło podobieństwo aktora do znanego polskiego artysty.

  Mateusz Damięcki niedawno zaskoczył swoich fanów i opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z synem, na którym ma założone 12-centymetrowe szpilki. Była to zapowiedź większego projektu, bowiem aktor wcielił się w drag queen. Teraz w Dzień Dobry Wakacje opowiedział o tej wyjątkowej roli.

  Mateusz Damięcki i Paulina Andrzejewska mają powód do świętowania. Aktor zamieścił na instagramowym koncie zdjęcie wykonane pod gmachem Teatru Dramatycznego, by pochwalić się sukcesem żony. "Gratuluję z całego serca" - napisał.

  Fani Mateusza Damięckiego z pewnością jeszcze nigdy nie widzieli go w takiej odsłonie. Aktor wziął udział w teledysku, w którym wcielił się w draq queen. Przed premierą klipu pochwalił się zdjęciem w wysokich złotych szpilkach.

  Paulina Andrzejewska, żona Mateusza Damięckiego, z okazji Światowego Dnia Karmienia Piersią opublikowała fotografię z synami. Udowodniła, że karmienie piersią w miejscu publicznym jest normalną rzeczą, a internautki podziękowały jej za ten post. - Moje położnicze serce się rozpływa z zachwytu i wzruszenia - czytamy.

  Mateusz Damięcki obchodzi okrągłe urodziny. W Dzień Dobry TVN zdradził, że życzenia jako pierwsza złożyła mu żona. Czego aktor pragnie dla siebie z okazji jubileuszu? Jak się czuje jako czterdziestolatek?

  Okres ciąży to bardzo szczególny czas w życiu kobiety - większość potrzebuje wtedy spokoju i odpoczynku. To kluczowe dla prawidłowego rozwoju maleństwa. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że coraz więcej znanych osób decyduje się na ukrywanie ciąży przed opinią publiczną.

  Mateusz Damięcki podzielił się w sieci smutną informacją. Zmarła Anna Justice, reżyserka i scenarzystka filmów. - Kiedy odchodzi ktoś, kto oddał ci część swojego serca i duszy, to tak naprawdę wcale nie odchodzi - napisał aktor w pożegnalnym wpisie na Instagramie.

  Show-biznes to nie tylko znane małżeństwa, ale także rodzeństwa. Wielu braci i sióstr wybrało medialną drogę zawodową. Niektórzy talent i predyspozycje odziedziczyli po znanych rodzicach, a inni sami od początku zapracowali na swoje nazwisko. 31 maja świętowany jest dzień rodzeństwa - przypominamy najsłynniejsze z nich.

  Pandemia nie zwalnia tempa, dlatego rząd zdecydował się przedłużyć obowiązujące w kraju obostrzenia. Dalej zamknięta będzie większość sklepów. Nie pójdziemy też do kina czy teatru. Do sprawy w mediach społecznościowych w zabawny sposób odniósł się aktor Mateusz Damięcki.

  Mateusz Damięcki ma duszę prawdziwego romantyka. Z okazji kolejnej, trzeciej już rocznicy ślubu aktor opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z ukochaną. Nie obyło się bez czułości.