Mateusz Damięcki

  Mateusz Damięcki

  Marcin Dubiel, influencer i twórca treści internetowych, od niedawna bierze udział w walkach Fame MMA. W programie "Kuba Wojewódzki" opowie, jak zmieniło się jego życie i spotka się z aktorem, Mateuszem Damięckim. Na Instagramie Kuba Wojewódzki opublikował zapowiedź odcinka, który na antenie TVN pojawi się 19 października o 22:30.

  Mateusz Damięcki słynie z doskonałego poczucia humoru, dzięki któremu często udaje mu się rozbawić fanów na Instagramie. Tym razem pochwalił się w sieci fotografią, na której zapozował z figlarną miną i zmierzwionymi włosami. Uwagę internautów przykuło podobieństwo aktora do znanego polskiego artysty.

  Mateusz Damięcki niedawno zaskoczył swoich fanów i opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie z synem, na którym ma założone 12-centymetrowe szpilki. Była to zapowiedź większego projektu, bowiem aktor wcielił się w drag queen. Teraz w Dzień Dobry Wakacje opowiedział o tej wyjątkowej roli.

  Wielkimi krokami zbliża się jesień – przez jednych uwielbiana za kolorowe liście, przez innych nienawidzona za słotę i szybko zapadający zmrok. Znane i lubiane osoby postanowiły więc w pełni wykorzystać ciepłe dni. W jaki sposób spędzają ostatni weekend lata?

  Mateusz Damięcki wraz z rodziną spędza urlop nad polskim morzem. Aktor w mediach społecznościowych ochoczo relacjonuje wyjazd i publikuje wspólne zdjęcia z ukochaną żoną. Miłą atmosferę zepsuł jednak jeden z komentarzy internautów. Gwiazdor nie kazał długo czekać na odpowiedź.

  "Miłość jest wszystkim” to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórców głównych ról: Mateusza Damięckiego i Aleksandrę Adamską. Czym nas zaskoczy nowa komedia romantyczna? Co ich przekonało do wzięcia udziału w tym projekcie?

  W komedii świątecznej "Miłość jest wszystkim" zobaczymy między innymi: Mateusza Damięckiego, Macieja Musiała, Michała Czerneckiego i Olafa Lubaszenkę. Czy postacie, które grają inicjują miłość czy są raczej bierne? Na jednej z sesji zdjęciowych promujących film pojawiła się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Fundacja Spełnionych Marzeń zajmuje się małymi pacjentami onkologii. Wolontariusze robia wszystko, aby choć trochę umilić im pobyt na szpitalnych oddziałach. W tym roku w gmachu PKiN zorganizowali niezwykły pokaz mody z udziałem gwiazd. Razem z ich podopiecznymi na wybiegu pojawili się m. in.: Jarosław Jakimowicz, Krzysztof "Jankes" Jankowski, Tomasz Karolak, Mateusz Damięcki i Honorata "Honey" Skarbek. Na miejscu była dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  W studiu Dzień Dobry TVN: Mateusz Damięcki i jego narzeczona Paulina Andrzejewska - choreografka i nauczycielka baletu. Po raz pierwszy razem w mediach! Jak wygląda ich wspólne życie zawodowe i prywatne? Czy uzupełniają się w swoich zawodach i pomagają sobie wzajemnie?

  Jak przebywanie w miejscu pracy naszych rodziców wpływa na nasze życiowe inspiracje i wybory? W Dzień Dobry TVN Mateusz Damięcki, Magdalena Małecka i Maciej Miecznikowski opowiedzieli o wspomnieniach z pracy swoich rodziców. Jak mama Macieja Miecznikowskiego sprawiła, że w szkole w której pracowała czuł się bardzo ważny? Czy Magdalena Małecka i Maciej Miecznikowski byli "dziećmi garderoby"?