Gwiazdy

Stefano Terazzino wyjaśnia, jak ukrywał tożsamość w "Mask Singer". "To było ciekawe i śmieszne"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Co we włoskiej duszy gra?
Co we włoskiej duszy gra? Dzień Dobry TVN
wideo 2/15

Stefano Terrazzino jest doskonale znany widzom TVN. Włoch czterokrotnie triumfował w "Tańcu z gwiazdami". Tam też rozpoczęła się jego muzyczna przygoda, którą kontynuował w programie "Mask singer", ukrywając się w kostiumie ośmiornicy. O pracy na planie show opowiedział Annie Kalczyńskiej i Andrzejowi Sołtysikowi.

Stefano Terazzino o "Mask Singer"

Stefano Terazzino z zawodu jest teatralnym krawcem. Z pasji - uznanym tancerzem, który dał się poznać jako utalentowany wokalista. Będąc wykształconym kostiumografem od razu zwrócił uwagę na stroje, które pojawiły się w produkcji "Mask Singer".

- Robiły je bardzo fajne dziewczyny - zaznaczył tancerz. - Od razu zaproponowano mi ośmiornicę i się zgodziłem, bo mi się podobała ta postać. Dobrze mi się kojarzy: Sycylia, morze. Dałem też swoje uwagi, żeby nie było widać od razu, że jestem tancerzem, no ale nie dało się - dodał.

Jednym z najważniejszych założeń programu jest utrzymywanie w tajemnicy tożsamości uczestników. Stefano przyznał, że było to dla niego nie lada wyzwanie.

- To było bardzo trudne, zwłaszcza dla Włocha, bo lubię się dzielić, jeśli robię coś fajnego - zdradził. - Było to też ciekawe i śmieszne. Całe to ukrycie, samochody, czarne ubrania, czułem się jak w filmie akcji.

Stefano Terrazzino na Scenie Dzień Dobry TVN

To nie pierwszy raz, kiedy Stefano spróbował swoich sił przy mikrofonie. Jego przygoda ze śpiewaniem rozpoczęła się na antenie TVN, kiedy do muzycznego duetu zaprosiła go sama Justyna Steczkowska. W programie "Mask Singer" śpiewał perfekcyjnym angielskim, który nawet na sekundę nie zdradził, że za tajemniczym przebraniem kryje się Włoch.

Stefano wystąpił również w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie zaprezentował utwór "Sweet dreams". Dobrze było go posłuchać, a jeszcze przyjemniej zobaczyć bez maski.

Stefano Terrazino w piosence „Sweet Dreams”
Stefano Terrazino w piosence „Sweet Dreams” Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

-

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek / East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości