Gwiazdy

„Mask Singer”: co wydarzy się w kolejnym odcinku show?

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
mat. pras.
Co wydarzy się w kolejnym odcinku show?

Przed nami 8. odcinek niesamowitego show "Mask Singer". Domysły i przypuszczenia to część tego muzycznego widowiska. W grze jest jeszcze pięciu uczestników, którzy kryją się za spektakularnymi kostiumami. Czy tym razem wskazówki naprowadzą detektywów i widzów na dobry trop?

"Mask Singer" - 8. odcinek

Fani programu "Mask Singer" czekają z niecierpliwością na 8. odcinek muzycznego show. Nic dziwnego! Atmosfera gęstnieje, a domysłów i przypuszczeń nie ma końca. W show pozostało pięcioro uczestników. Kryją się za niezwykłymi kostiumami. Czy tym razem przygotowane przez nich wskazówki naprowadzą detektywów i widzów na właściwy trop?

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

Wkrótce w programie "Mask Singer" zobaczymy kolejne występy gwiazd. Na scenie pojawi się Bocian, Kogut, Deszcz, Kot i Słońce. Kto zdecyduje się zaśpiewać utwór "Bananowy song" zespołu VOX, a kto hit "Everybody Needs Somebody" Blues Brothers? Który śmiałek zmierzy się z "Purple Rain" Prince'a?

W poprzednich odcinkach zdemaskowani zostali: Tort, czyli Mateusz Banasiuk, Ośmiornicą był Stefano Terrazzino, w Monstera wcielił się Grzegorz Skawiński, Wiedźmę wybrała Daria Ładocha, maskę Róży zdjęła Dorota Gardias, a Ważką była Barbara Kurdej-Szatan.

"Mask Singer" - muzyczne widowisko

„Mask Singer” to muzyczne widowisko z niezwykłymi kostiumami, przebojami, ale przede wszystkim to szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W show śpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, jednak ich tożsamość jest ukryta pod oszałamiającymi przebraniami. Program prowadzi Michał Meyer.

Muzyczne występy oglądają widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli Julia Kamińska, Joanna Trzepiecińska, Kuba Wojewódzki oraz Kacper Ruciński. Detektywi prowadzą śledztwo, zadają uczestnikom pytania, typują, kto ich zdaniem kryje się pod kostiumami. W każdym odcinku publiczność i detektywi głosują na najlepszy występ. Uczestnik z najmniejszą liczbą głosów zdejmuje maskę!

"Mask Singer" - gdzie i kiedy oglądać?

Emisja 8. odcinka już w sobotę 23 kwietnia o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: mat. pras.

Źródło zdjęcia głównego: mat. pras.

Pozostałe wiadomości