Pedro Pascal zagrał u boku idola z dzieciństwa. "Pierwszego dnia na planie musiałem się uszczypnąć"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Ania Wendzikowska
Pedro Pascal zagrał z idolem swojego dzieciństwa
Pedro Pascal zagrał z idolem swojego dzieciństwaDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Pedro Pascal zdobył popularność dzięki roli Oberyna Martella w serialu "Gra o tron". To jednak niejedyny sukces, jakim może poszczycić się uznany aktor. W jego dorobku zawodowym znalazło się miejsce na kolejną nieprzeciętną kreację. Artysta zagrał u boku Nicolasa Cage'a. Jak wspomina pracę na planie filmu "Nieznośny ciężar wielkiego talentu"?

Pedro Pascal - kariera

Pedro Pascal zyskał sławę dzięki udziałowi w takich projektach, jak "Narcos" czy "Gra o tron". Nie da się ukryć, że to właśnie dzięki roli Oberyna Martella zaskarbił sobie sympatię oddanej rzeszy fanów. W rozmowie z Anną Wendzikowską aktor otwarcie przyznał, że angaż w popularnym serialu okazał się dla niego przepustką do dalszych sukcesów.

Zagraniczne gwiazdy

Rozwód Gwyneth Paltrow
Rozwód Gwyneth PaltrowDzień Dobry TVN/x-news
wideo 2/12

- Teraz zagrałem w filmie z Nicolasem Cagem i opowiadam o tym w wywiadach. Wszystko zaczęło się w "Grze o tron". Cała moja gra, jeśli mogę tak powiedzieć - powiedział artysta.

Pedro Pascal zagrał u boku Nicolasa Cage'a

W filmie "Nieznośny ciężar wielkiego talentu" Pedro Pascal wciela się w postać milionera, który składa intratną propozycję swojemu idolowi. Co ciekawe, Nicolas Cage budzi podziw aktora nie tylko na ekranie, ale także w życiu prywatnym.

- Dorastałem oglądając filmy. Zawsze męczyłem moich rodziców, żeby obejrzeć jeszcze coś, kolejny i kolejny film. Nigdy nie miałem dość. W tamtym czasie filmy Nicolasa Cage'a leciały w kółko na kablówce. Po raz pierwszy w kinie widziałem film Coppoli, "Peggy Sue wyszła za mąż" (...). Potem był "Arizona junior", "Pocałunek wampira", "Wpływ księżyca" i "Dzikość serca" - wyliczał Pedro Pascal. Dodał też, że praca u boku idola z dzieciństwa niosła za sobą szereg niepowtarzalnych emocji.

- To było coś nieprawdopodobnego. Pierwszego dnia na planie musiałem się uszczypnąć. Nie docierało do mnie do końca, że moim partnerem w scenie jest Nicolas Cage. Naprawdę nigdy bym nie pomyślał, że moje życie tak się potoczy - podsumował aktor.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Ania Wendzikowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości