rola

  rola

  Edgar Ramirez to wenezuelski aktor, który narobił już sporo zamieszkania w Hollywood. Zagrał w takich filmach jak "Gold" i "Kamienne Pięści", gdzie partnerował mu Robert De Niro. W serialu "American Crime Story: Zabójstwo Versace" zmienił się nie do poznania, doskonale wcielając się w postać legendarnego projektanta Giovanniego Versace. Niedawno zagrał zaś mroczny, czarny charakter w filmie "Wyprawa do dżungli". O tej roli opowiedział nieco więcej Annie Wendzikowskiej.

  Magda Mołek o rolach, które w filmie "Podatek od miłości" zagrały Magdalena Popławska i Grażyna Wolszczak: "Wnosicie tam energię, która zostaje. Film się toczy, znamy wątki, znamy głównych bohaterów ale cały czas, w tyle głowy, mamy Was obie". Czy lubią grać epizody? Jak zrobić to tak, żeby w kilka minut, tak mocno, zapaść w pamięć widzom?

  Nie miała czasu, żeby przyjechać do Warszawy... więc postanowiliśmy odwiedzić ją w Białymstoku. Niedawno wróciła z planu amerykańskiego filmu „Teen Spirit”, którego producentem jest Fred Berger – producent „La La Land”. Zagra w nim dużą, drugoplanową rolę u boku Elle Fanning. Czy Agnieszka Grochowska planuje rozwijać swoją zagraniczną karierę?Co jej zdaniem TRZEBA zobaczyć w okolicy Białegostoku?

  Jude Law to jeden z bardziej popularnych aktorów brytyjskich. Na ekrany kin wszedł właśnie najnowszy film Guya Ritchiego - Król Artur: Legenda miecza, w którym wciela się on w rolę rządnego władzy Vortigerna. W rozmowie z Anią Wendzikowską aktor zdradził m.in. czy jest zdolny do ogromnych poświęceń dla osiągnięcia wymarzonego celu i jak to jest, w ciągu jednego roku, być królem i papieżem!

  Konstancja to "bomba z opóźnionym zapłonem", kobieta po której można spodziewać się wszystkiego. Jak w tej roli odnajduje się Magdalena Cielecka? Nad czym aktorka w tej chwili pracuje i u którego ze znanych reżyserów chciałaby zagrać? Przypominamy: Belle Epoque już w środę o 21.30!

  Jak myślicie, kogo zagra Radosław Pazura w serialu "Druga Szansa", co wspólnie z Bartłomiejem Topą robili przed sklepem obuwniczym i ... kto jest ojcem dziecka Moniki Boreckiej?

  Już wkrótce premiera spektaklu Hollywood, w którym główną rolę zagra Magdalena Lamparska. Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała między innymi o odważnych scenach, które pojawiają się w tym przedstawieniu.

  W filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" Alicja Bachleda-Curuś zagrała dziewczynę gangstera. O swoim udziale w produkcji powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Kindze Burzyńskiej. Czy ta rola była dla niej dużym wyzwaniem aktorskim? Jak się przygotowywała do niej? Czy prywatnie potrafiłaby być tak bezwzględna jak jej bohaterka? Okazało się, że Alicja niedawno otrzymała obywatelstwo amerykańskie. Czy głosowała w ostatnich wyborach prezydenckich?

  Kinga Burzyńska o swojej rozmówczyni: "To w jej rękach leżą losy polskich aktorów. Czasami jest ważniejsza niż reżyser i producent, Ewa Brodzka - reżyser castingu". Poznajcie kobietę, która odkryła m.in. Borysa Szyca i Magdę Różczkę. Czy Kinga przeszłaby casting u pani Ewy? O tym, jak wyglądają castingi od kulis, opowiedzieli nam dziś także Magdalena Lamparska i Piotr Głowacki.

  "Kiedy weterynarz już miał go uśpić, on otworzył oko. Lekarz powiedział: "No stary, to powalczymy!". Dziś są nierozłączni, Janusz Chabior i jego przyjaciel, "trójnóg berneński" - Batman. Jak zaczęła się ich wspólna przygoda, czy pies,w jakimś stopniu, zmienił życie aktora?

  Jacek Kawalec to jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów teatralnych, filmowych i dubbingowych. Popularność przyniósł mu w latach 90. talk-show, którego był prowadzącym. Jednak miejscem, które pozwoliło mu w pełni realizować się zawodowo, od zawsze był teatr. Mało kto wie, że pasją Jacka Kawalca jest muzyka. Aktor przygotowuje się również do niezwykle trudnej roli. Jakiej? I co mówią o nim jego przyjaciele?

  Polskich aktorów poprosiliśmy, aby przeczytali kwestie z Nocy i dni w dość nietypowy sposób. Panowie musieli zmierzyć się z rolą kobiecą, a Panie - z męską. Był to pretekst do rozmowy o budowaniu ról w oparciu o stereotypy: delikatna kobieta i mężczyzna macho. O zaszufladkowaniu w aktorstwie i graniu "po warunkach" rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z: Rafałem Rutkowskim, Grażyną Wolszczak, Magdaleną Schejbal, Karolem Strasburgerem, Wojciechem Solarzem i Edytą Olszówką. O jakich rolach marzą nasi goście?

  Czasami zdarza się tak, że widzom, z całego filmu, najbardziej w pamięć zapadają role epizodyczne. Wiesław Kot, krytyk filmowy: "Jeżeli aktor jest na ekranie przez półtorej minuty to on musi bardzo mocno walczyć(...), żeby zostać zapamiętanym". O roli epizodu w kinie rozmawialiśmy z Rafałem Rutkowskim, Sławomirem Zapałą i Janem Wojtyńskim, którzy zagrali właśnie w "Planecie Singli".

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz spotkała się z Agatą Kuleszą na planie nowego serialu "Web Therapy". Aktorka gra tam samozwańczą panią psycholog, która leczy swoich pacjentów niekonwencjonalną metodą. Jaką? Czy Agacie zdarzało się improwizować na planie? Czy oglądała amerykański pierwowzór z Lisą Kudrow w roli głównej?

  W Łodzi rozpoczęły się zdjęcia do amerykańsko-polskiej produkcji filmowej w reżyserii M. Coolidge. O czym będzie opowiadać fabuła filmu "Miłość, wojna i muzyka"? Kogo zobaczymy w obsadzie filmu? W jaką postać wcieli się Małgorzata Kożuchowska? I jak współpracuje jej się z amerykańską ekipą?

  W mediach było głośno o zakrętach życiowych Roberta Gonery. Aktora gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy trudno było mu się przyznać do porażki? Czy kłopoty, które pojawiły się w jego życiu były wynikiem błędnych decyzji? Czy po wywiadzie dla jednego z tygodników, w którym szczerze opowiedział o swoich kłopotach, zmieniło się coś w jego życiu? Czy otrzymał propozycję zagrania jakiejś roli? Jak wyglądają jego kontakty z dziećmi?

  Olga Bołądź dokonała pewnych zmian w swoim wyglądzie. Czy jest to związane z nową rolą czy może fanaberia? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Jest pierwszym Kanadyjczykiem, który odbył spacer w przestrzeni kosmicznej, w kosmosie spędził łącznie 165 dni, największą sławę przyniosły mu jednak "kosmiczne teledyski", które nagrywał podczas pobytu na stacji kosmicznej! Z Bartoszem Węglarczykiem o przełamywaniu lęku i życiu w kosmosie rozmawiał Chris Hadfield.

  Jak, dla roli, zmieniła się Olga Bołądź? Czy dobrze czuje się w nowej fryzurze? Co to za rola, która wymaga od niej morderczych treningów? Tego dowiecie się już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN! Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Już wkrótce Sylwię Juszczak-Arnesen pozna cała Norwegia, aktorka zagra tam jedną z głównych ról w serialu "Alle sammen sammen". Dlaczego zdecydowała się dojeżdżać na plan serialu ... z Polski? Czy ma czas na grę w polskich produkcjach?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z wybitnym aktorem Marianem Opanią tuż przed próbą generalną do spektaklu "Tajemnica zaniechanych spodni" Bartka Konopki. Czy to prawda, że aktor z takim doświadczeniem scenicznym stresuje się przed spektaklem? Kim chciałby być Marian Opania, gdy mógł się urodzić po raz drugi? Czy czuje się wypalony? Czy zaprosi na premierę rodzinę? Dlaczego wahał się, czy przyjąć tę rolę?

  Film "Obława", w którym będziemy mogli zobaczyć w roli sanitariuszki Weronikę Rosati, do kin wchodzi wchodzi 19 października. Dla niej ten film to jeden z trzech milowych kamieni w jej aktorskiej karierze. - To jest jeden z tych scenariuszy, na które aktor czeka przynajmniej 10 lat - mówiła w Dzień Dobry TVN Weronika Rosati. Co było dla niej największym wyzwaniem? - W moim przypadku, nawet jak małą rolę gram, niezależnie od tego czy to jest główna czy drugoplanowa rola, ja daję z siebie wszystko - mówiła Rosati. Jaka była jej reakcja, gdy zobaczyła "Obławę"?