Nicolas Cage po raz piąty się ożenił. Jego wybranka jest o 30 lat młodsza

Co nowego w świecie gwiazd?
Media obiegła właśnie informacja, że Nicolas Cage po raz piąty się ożenił. 57-letni aktor wziął ślub w Las Vegas z młodszą o 30 lat kobietą. Informację potwierdził w specjalnym oświadczeniu. Kim jest jego wybranka?

Nicolas Cage po raz 5. wziął ślub

Nicolas Cage jest jednym z najbardziej utalentowanych aktorów Hollywood. Choć przez ostatnie lata usunął się w cień i już nie grywa w tak wielu filmach, nie daje o sobie zapomnieć. Okazuje się, że bardzo dużo się dzieje w jego życiu prywatnym.

Zagraniczne media opublikowały właśnie informację, że Nicolas Cage wziął ślub 16 lutego tego roku . Jego wybranką została 26-letnia Riko Shibata. Była to bardzo mała i kameralna uroczystość w hotelu Wynn w Las Vegas, a jej data była nieprzypadkowa. Aktor wybrał ją, by uczcić pamięć o zmarłym 12 lat temu ojcu, który urodził się 16 lutego 1934 r.

- To prawda. Jesteśmy bardzo szczęśliwi - skomentował pogłoski Nicolas Cage w oświadczeniu skierowanym do magazynu "People".

Riko Shibata miała na sobie ręcznie robione, 3-warstwowe japońskie ślubne kimono z Kioto i szła do ołtarza w rytm piosenki "Winter Song" Kiroro. Z kolei Nicolas Cage postawił na smoking od Toma Forda. Para wymieniła tradycyjne katolickie i shintoistyczne śluby, czytając poezję Walta Whitmana i haiku.

Wiadomo, że na niewielkiej uroczystości pojawiła się była żona Cage'a, Alice Kim, wraz z ich synem, Kalem.

- Nie było Lisy Marie Presley - zaznacza Sandra Hajduk - ona również była żoną Nicolasa Cage'a.

Historia miłości Nicolasa Cage'a i Riko Shibaty

Nicolas i Riko poznali się ponad rok temu w Shiga w Japonii. Niestety, krótko po nawiązaniu znajomości czekała ich rozłąka. Wybuchła pandemia i 26-latka została w swoim kraju, natomiast hollywoodzki aktor wrócił do Nevady. Nie widzieli się przez 6 miesięcy, a zaręczyli się przez internet.

- Powiedziałem "chcę cię poślubić" i zaręczyliśmy się przez FaceTime. (...) Kupiłem jej pierścionek zaręczynowy z czarnym diamentem. Jej ulubionym kolorem jest czarny, więc chciała mieć czarne złoto i czarny diament. Dostosowałem go i spersonalizowałem, po czym wysłałem do niej za pośrednictwem FedEx - opowiadał Nicolas Cage w sierpniu 2020 r. w programie radiowym Marca Coppoli.

- Riko jest młodsza niż najstarszy syn Nicolasa Cage'a - zauważa Sandra Hajduk - To pasjonatka mrocznej sztuki, mrocznej muzyki. Podobno łączy ich nie tylko pasja do sztuki. Nicolas jest do tego stopnia zakochany w swojej partnerce, że podobno mówił, że to jest ostatni ślub.

Byłe żony Nicolasa Cage'a

Po raz pierwszy Nicolas Cage ożenił się 8 kwietnia 1998 r. z Patricią Arquette. Ich szczęście trwało trzy lata, bowiem 18 maja 2001 r. doszło do rozwodu. Rok później, bo 10 sierpnia 2002 r., poślubił Lisę Marie, córkę Elvisa Presleya, którego jest wielkim fanem. Rozwiedli się 16 maja 2004 r., a niedługo później, bo 30 lipca 2004 r. aktor po raz trzeci stanął na ślubnym kobiercu. Wówczas pobrał się z Alice Kim, byłą kelnerką, która pracowała w restauracji Kabuki oraz w koreańskim klubie nocnym Le Privé w Los Angeles. To był jego najdłuższy związek, gdyż trwał aż 12 lat. Para rozwiodła się w styczniu 2016 r. Następnie, 23 marca 2019 r. Nicolas Cage wziął czwarty ślub z makijażystką Eriką Koike . Cztery dni później złożył do sądu prośbę o unieważnienie małżeństwa. Twierdził, że był zbyt pijany, żeby cokolwiek pamiętać. Gdy sąd odrzucił wniosek, złożył pozew o rozwód, który doszedł do skutku 31 maja 2019 r.

- To fascynujące, jak Nicolas Cage przykuwa kobiety - podsumowuje Sandra Hajduk - ma w sobie taką charyzmę.

Zobacz wideo: Co nowego w świecie gwiazd?

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości