Gwiazdy

Przemysław Kossakowski o swoich planach. Wiemy, czym się zajmie

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Przemysław Kossakowski

Przemysław Kossakowski poinformował o zawieszeniu telewizyjnej aktywności. W najnowszym poście zdradził swoje plany. - Robisz dobrą robotę człowieku, wielki szacunek - czytamy w komentarzach. Czym zajmie się podróżnik?

Przemysław Kossakowski rezygnuje z pracy w telewizji

Przemysław Kossakowski od lat związany jest z telewizją. Prowadził takie programy, jak: "Down the Road", "Projekt Cupid", "Kossakowski. Być jak..." czy "Kossakowski. Inicjacja", które cieszyły się ogromną popularnością. Dał się poznać, jako ciekawy podróżnik, który normalizuje niepełnosprawność. Zdobył wielką sympatię widzów. Dlatego wieść o zawieszeniu telewizyjnej aktywności zdziwiła niejedną osobę.

Zobacz wideo: Mask Singer - nowy program TTV

Mask Singer - nowy program TVN

Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany
Pierwszy uczestnik „Mask Singer” zdemaskowany Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Nie wiem, jak długo to potrwa i czy w ogóle wrócę, a zatem, jeżeli to, co nazywam "zawieszeniem" miałoby okazać się czymś więcej niż tylko przerwą, chciałbym podziękować tym, którzy przez ostatnią dekadę mnie wspierali - napisał podróżnik.

Przemysław Kossakowski działa na rzecz osób z niepełnosprawnością

Długo nie trzeba było czekać, a Przemysław Kossakowski uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, czym obecnie się zajmuje. Pisze książkę? Podróżuje? Nic z tych rzeczy. Wciąż działa na rzecz osób z niepełnosprawnością.

- Ostatniego dnia zeszłego roku kupiłem dom i kawałek ziemi. Dom jest zdecydowanie zbyt duży jak na moje potrzeby, ale taki też był zamiar. Stoi na wzgórzu, w cichej, spokojnej okolicy. Miła odmiana po dekadzie zgiełku. Już wkrótce w tym miejscu rozpocznie działalność "Arterytorium", bezpieczny dom dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. Głównym celem tego miejsca będzie rozpowszechnianie działań artystycznych skoncentrowanych na relacjach terapeutycznych i rozwojowych - napisał podróżnik, zamieszczając zdjęcie na tle domu.

Jak dodał, Arterytorium jest tworzone we współpracy ze specjalistami, a pierwsze warsztaty odbędą się już w przyszłym miesiącu. - Trzymaj kciuki. I pamiętaj, każdy ma prawo do napisania własnej historii - podkreślił Kossakowski.

Zobacz wideo: Przemek Kossakowski o początkach pracy w telewizji

Przemek Kossakowski o początkach pracy w telewizji
Przemek Kossakowski o początkach pracy w telewizji

Internauci są zachwyceni szlachetną inicjatywą. "Cudownie to słyszeć. Przesyłam dużo dobrej energii", "Pięknie! Ogromnie szanuję", "Robisz dobrą robotę człowieku", "Wielki szacunek", "To ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Podziwiam i wspieram", "Cieszę się Przemku, że odnalazłeś swoje miejsce dodatkowo podparte taką piękną ideą" -czytamy i trzymamy kciuki!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości