Przemysław Kossakowski

  Przemysław Kossakowski

  Swoją przygodę z pracą w telewizji Przemek Kossakowski rozpoczął już blisko dekadę temu. Początki kariery niosły za sobą wiele wyzwań, które na stałe zapisały się w pamięci cenionego dokumentalisty. W rozmowie z Karoliną Kalatzi prowadzący program "Down the road. Zespół w trasie" przyznał, że pierwsza wizyta w siedzibie stacji TTV kojarzy mu się z krępującym, a jednocześnie niezwykle zabawnym incydentem.

  Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Pięknymi zdjęciami na łonie natury dumny mąż pochwalił się pięć dni temu na Instagramie. Portale medialne spekulowały, czy młoda para pojedzie w podróż ślubną. W końcu, mamy drugą falę pandemii. Podróżnikom udało się jednak pozostać wiernym tradycji, ale w nieco unowocześnionej formie. Martyna i Przemek odbyli podróż... przedślubną.

  Coraz więcej ludzie skłania się ku przeróżnym rytuałom, niekoniecznie bezpiecznym. Dlaczego to robią? W wielu ceremoniach wziął udział prowadzący program "Wtajemniczenie" Przemysław Kossakowski. Jak je wspomina? Która z nich dała mu najwięcej?

  Naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN był Przemek Kossakowski - człowiek od zadań, specjalnych, który przemierza świat w poszukiwaniu kolejnych wyzwań. Czym zaskoczył go Bangkok? Czego doświadczył w Paryżu i na Majorce? Czym jest tatuaż dla Tajów? Czy Przemek Kossakowski zrobił sobie tatuaż? Przekonacie się o tym już dziś o 22:00 w telewizji TTV!

  "Przychodzą do mnie różni ludzie, i wierzący i niewierzący, tylko tyle, że niewierzącym to się już nic nie pomoże. On naprzód musi w to uwierzyć!" O medycynie niekonwencjonalnej rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Przemysławem Kossakowskim, Zbiginiewem Nowakiem i Michałem Pirógiem. Zdarza się Wam wybrać do bioenergoterapeuty lub znachora? Pomogli Wam kiedyś?

  Dlaczego Przemek Kossakowski zdecydował się poprawić swoją urodę u chirurga plastycznego? Czy wampirzy lifting jest bolesny, a powiększone usta muszą być spuchnięte? Jak się czuł, gdy po 10 latach musiał zgolić brodę? I czy uzależnił się od zabiegów medycyny estetycznej? Kossakowski opowiedział nam o tym w studiu Dzień Dobry TVN. A dermatologa estetycznego doktora Marcina Ambrozika zapytaliśmy o to, dlaczego i jacy mężczyźni poprawiają swoją urodę?

  Tak przynajmniej twierdzi Lew Gerszman, z którym spotkał się Przemysław Kossakowski. Według tego znachora cały świat jest w kruchej równowadze pomiędzy białą i czarną magią. Strażnikiem tej równowagi jest pewna organizacja, z której porad korzystają politycy. Jaka to organizacja? Który z rządów korzysta z jej rad? I co Lew Gerszman powiedział, widząc zdjęcie Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego?

  Niedawno Internet obiegło wideo, w którym gibka dziewczyna pokazuje różne typy tańca kobiet. Trafnie podsumowała kobiece ruchy i pozy, każdemu stylowi nadając zabawną nazwę. Na odpowiedź ze strony mężczyzn nie trzeba było długo czekać. Piotr Galiński i Maciej Musiał powiedzieli nam w Dzień Dobry TVN, jak tańczą mężczyźni.

  Rytualne samookaleczenie, starodawne cygańskie obrzędy, rzucanie klątwy i jej odczynianie. Przemek Kossakowki, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedział, jak udało mu się wedrzeć w hermetyczne środowiskowo rumuńskich Romów. Jak wyglądało jego spotkanie z derwiszami?

  Jutro: Profesor Zbigniew Lew-Starowicz i jego autobiografia. W programie także Beata Tyszkiewicz i nagość w sztuce, a Przemysław Kossakowski opowie, jak czuje się ktoś zakopany żywcem! Zapraszamy od 8.00!

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Przemysław Kossakowski, dziennikarz, prowadzący program „Kossakowski. Szósty zmysł” w TTV oraz bioenergoterapeuta Zbigniew Nowak. Czy naprawdę uzdrawia ludzi i ma dar jasnowidzenia?

  Przemysław Kossakowski, prowadzący program "Kossakowski. Szósty zmysł" w TTV, wybrał się na Ukrainę, by tam spotkać się z wróżkami, uzdrowicielami i znachorami. Przez przypadek trafił do ukraińskiego medium Maksim Gordiejew, które dziś gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy wywoływanie duchów może być niebezpieczne? Jasnowidzenie to dar czy przekleństwo?

  Niektórym dodaje męskości, innym powagi. Niektórzy zapuszczają ją z lenistwa, a inni z obowiązku. Teraz jest znowu modna... broda. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy Przemysława Kossakowskiego, z brodą, prowadzącego program "Szósty zmysł" w TTV i Kubę Sienkiewicza, bez brody, lekarza i lidera zespołu "Elektryczne gitary". Czy to prawda, że brodatych trakyuje się bardziej serio?