Gwiazdy

Anna Starmach zapozowała z córką. "Wasze też tak dorośleją w mgnieniu oka?"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Anna Starmach chętnie dzieli się z fanami przemyśleniami na temat rodzicielstwa. Tym razem opublikowała w sieci post, który spotkał się z żywiołową reakcją innych matek. Jurorka programu "MasterChef" zauważyła, że dzieci bardzo szybko dorastają i trudno jest nadążyć za zmianami, jakie zachodzą w ich wyglądzie czy zachowaniu. Rozległy wpis został opatrzony wymownymi fotografiami.

Anna Starmach na rodzinnych zdjęciach z córką

Anna Starmach jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Nie da się ukryć, że każda chwila spędzona z pociechami to dla jurorki programu "MasteChef" źródło wielkiej radości. Najlepszym tego dowodem są rodzinne fotografie, które regularnie pojawiają się na instagramowym profilu gwiazdy.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

- Te dwa zdjęcia dzielą dwa lata. A mam wrażenie, jakby minęły najwyżej dwa tygodnie. Jeszcze przed chwilą nosiłam na rękach malutką dziewczynkę, która wołała w kółko "mama, nie ma!" i stawiała pierwsze niepewne jeszcze kroczki. Dziś ledwo udźwignęłam Jagnę, która zasnęła w aucie. Jaka ona już duża! Ma swoje zdanie i swój gust, umie gotować i grać w klasy, układa lego i ma najlepszą przyjaciółkę. Nosi plecak i warkocze i ma przede mną pierwsze tajemnice. Serio, boję się, że się zaraz od nas wyprowadzi - napisała młoda mama pod urzekającymi kadrami. Jednocześnie zwróciła się do swoich obserwatorek z prośbą o wyrażenie opinii na ten temat.

-Mamuśki, też tak macie? Wasze też tak dorośleją w mgnieniu oka? - zapytała Anna Starmach.

Anna Starmach zachęca do dyskusji na temat rodzicielstwa

Przemyślenia związane z dorastaniem pociech stanowią nieodłączny element rodzicielstwa. Nie dziwi zatem fakt, że pod postem Ani Starmach pojawiło się wiele komentarzy. Internauci przyznali, że upływ czasu boleśnie daje się we znaki niemal każdemu, kto wychowuje dziecko.

- "Wczoraj urodziłam, dziś ma dwa lata i brata", "Moja w czerwcu 18, a niedawno też na rękach nosiłam", "Moja córka ma 14 lat, a syn 4 latka i nie wiem kiedy ten czas minął", "Oj tak! Mamy tak samo! Nie tak dawno maluszki, a teraz pewne siebie kilkulatki z własnym zdaniem. A co najgorsze, zaraz serio się wyprowadzą, bo ten czas biegnie zdecydowanie za szybko", "Ja mam wrażenie, że dopiero wróciłam ze szpitala, ba, że dopiero co nie mogłam się doczekać porodu, a tu już 8 miesięcy po", "Trzeba się cieszyć każdą chwilą i etapem rodzicielstwa, bo to tak szybko przemija i ewoluuje na inny poziom. Też nie mogę się napatrzeć, jak moi chłopcy szybko rosną" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości