Ciężarna Lara Gessler pozuje w bikini. To już drugi trymestr. "Wyglądasz bosko"

Aktualizacja:
Autor:
Justyna
Piąsta
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

To wyjątkowy czas w życiu Lary Gessler. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem czekają na narodziny kolejnego dziecka. Znana restauratorka jest już w drugim trymestrze ciąży. Pochwaliła się w mediach społecznościowych zdjęciem w bikini, na którym widać jej zaokrąglony brzuch. Fanki są pod wrażeniem, jak pięknie się prezentuje.

Lara Gessler w ciąży

Lara Gessler i Piotr Szeląg po raz pierwszy zostali rodzicami w październiku 2020 roku. Wtedy na świecie pojawiła się ich córka Nena. Rodziców niebawem czekają duże zmiany, ponieważ przygotowują się na narodziny następnej pociechy.

Restauratorka przez kilka miesięcy trzymała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Kiedy poczuła się gotowa, by podzielić się z fanami dobrą nowiną, opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem i wzruszające wideo. Od tego momentu Lara chętnie prezentuje ciążowe kształty.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Gessler w Dzień Dobry TVN wyznała, że wraz ze swoim mężem planowali drugie dziecko, więc są bardzo szczęśliwi, że im się udało. - Nigdy nie zakładaliśmy kończyć na Nenie. Tak chcieliśmy, (...) chcieliśmy mieć jedno po drugim - mówiła.

Z kolei Magda Gessler nie może się doczekać narodzin kolejnej wnuczki lub wnuka. - Myślę, że ona się będzie podwójnie realizować - przyznała Lara.

Lara Gessler pozuje w bikini

Lara Gessler jest już w drugim trymestrze ciąży. Na Instagramie pokazała, jak prezentuje się jej brzuch w bikini.

- U jednych mazurek, u innych kinder niespodzianka - napisała restauratorka.

Zdjęcie skomentowała m.in. Zofia Zborowska: "Lara wyglądasz absolutnie najpiękniej". Fani również są pełni zachwytu. "Wyglądasz prześlicznie", "Seksi", "Takie niespodzianki są najsłodsze i najpiękniejsze. Zazdroszczę, wyglądasz bosko", "Cudownie wyglądasz, promieniejesz", "Ale piękny brzuszek", "Cudo", "Ciąża ci służy" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości