Newsy

Cristiano Ronaldo stracił syna. "To największy ból, jaki czuć może rodzic"

Newsy

Autor:
Luiza
Bebłot
Źródło:
Onet

Cristiano Ronaldo, jeden z najsłynniejszych piłkarzy świata, podzielił się z fanami tragiczną wiadomością. Portugalczyk wraz ze swoją ukochaną Georginą Rodriguez oczekiwali przyjścia na świat bliźniąt. Niestety synek zmarł. - Jesteśmy głęboko poruszeni tą niespodziewaną stratą. Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać - czytamy w przekazanym przez Ronaldo komunikacie.

Cristiano Ronaldo stracił dziecko

Pod koniec 2021 r. Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez poinformowali, że spodziewają się bliźniąt. Portugalski piłkarz przekazał kibicom tragiczną wiadomość.

Rozmowy o śmierci

Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?
Jak zabezpieczyć bliskich na wypadek swojej śmierci?Dzień Dobry TVN
wideo 2/2

W poniedziałek, 18 kwietnia, na profilu sportowca pojawiło się oświadczenie, w którym poinformował o śmierci syna. Poprosił w nim o zrozumienie i wsparcie dla rodziny w trudnym momencie.

Cristiano Ronaldo stracił nowo narodzonego syna

— Z największym smutkiem informujemy o śmierci naszego synka. To największy ból, jaki czuć może rodzic. Tylko narodziny naszej córki dają nam siłę, by przetrwać ten trudny moment z nadzieją i radością. Chcemy jednocześnie podziękować doktorom i pielęgniarkom za ich wspaniałą pomoc. Jesteśmy głęboko poruszeni tą niespodziewaną stratą i prosimy o zrozumienie naszego smutku w tym trudnym momencie. Synku, jesteś naszym aniołkiem. Zawsze będziemy cię kochać — czytamy w komunikacie Cristiano Ronaldo.

Syn Cristiano Ronaldo nie żyje

Angielskie media podają nieoficjalnie, że synek piłkarza zmarł w trakcie porodu. Portugalski piłkarz ma już czwórkę starszych dzieci — jedenastoletniego Cristiano Juniora, czteroletnich Evę i Mateo oraz trzyletnią Alanę. W październiku 2021 r. Ronaldo i Rodriguez poinformowali w mediach społecznościowych, że spodziewają się bliźniąt.

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Luiza Bebłot

Źródło: Onet

Źródło zdjęcia głównego: Anadolu Agency/Contributor/Getty Images

Pozostałe wiadomości