bliźnięta

  bliźnięta

  Bartłomiej Topa to znany i ceniony aktor, który cieszy się ogromną popularnością i gra w topowych produkcjach, ale jest też skryty i rzadko mówi o swoim życiu osobistym. A w nim dzieje się w ostatnich latach bardzo dużo. Oprócz spotkania ukochanej kobiety, właśnie pojawiła się nowina, że niedługo zostanie tatą.

  Juniorki KKS Kinga to drużyna z niewielkiego podlubelskiego Krasnegostawu. Jest prawdziwym ewenementem ze względu na swój skład. Grają w niej bowiem trzy pary sióstr bliźniaczek, które stanowią ponad połowę składu występującego na boisku. Jak do tego doszło? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedziały Martyna i Michalina Mazurkiewicz, Karolina i Dominika Stęplowskie oraz Magda i Łucja Brodzkie.

  Ania i Mikołaj to rodzice dwóch par bliźniąt urodzonych jedna po drugiej. Nie minęło 9 miesięcy od pierwszej ciąży, a małżeństwo dowiedziało się, że ponownie na świat przyjdzie nie jedno, a dwoje maluchów. To bardzo rzadki przypadek w medycynie. Sama ciąża bliźniacza występuje 1 na 80 porodów, a prawdopodobieństwo dwóch pod rząd jest znikome. Jak rodzice przygotowali się na tę "niespodziankę" i jak radzą sobie z wychowywaniem czterech brzdąców?

  George i Amal zostali Clooney rodzicami! Poza tym, że para oczekuje bliźniąt, o ciąży nie wiedzieliśmy do tej pory nic. Jakiej płci są dzieci? Jak będą mieć imiona? I jak czuje się świeżo upieczony tata? O tym w Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ich motto to "Polska pustoszeje, trzeba działać". Marcin Sawicki wybrał się z kamerą Dzień Dobry TVN do domu państwa Juzwiszyn, którzy 30 stycznia, po raz trzeci, zostali rodzicami ... bliźniaków. Jak to się robi? Czy rzeczywiście, w przyszłości, planują założyć zespół muzyczny. GRATULACJE!!!

  Podobno bliźnięta łączy wyjątkowa więź. Czy tak jest rzeczywiście? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: Pawła "Trybsona" Trybałę i jego bliźniaka Aleksandra, Marcina Mroczka oraz Adama Zdrójkowskiego i jego bliźniaka Jakuba. Czy byli ubierani przez rodziców w podobne ubrania? Mieli zabawne sytuacje, kiedy ich mylono? Podobają im się te same dziewczyny? Bywają o siebie zazdrośni? Wyobrażają sobie życie bez brata?

  O niej, jej dzieciach, późnym macierzyństwie i ciąży zrobiło się głośno w ostatnich dniach. A to dlatego, że aktorka Barbara Sienkiewicz zdecydowała się urodzić bliźnięta mając 60 lat. Temat wywołał burzę po tym, jak prezes ZASP Olgierd Łukaszewicz zwrócił się do Ewy Kopacz, by ta pomogła aktorce, która znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Barbara Sienkiewicz przyjęła zaproszenie do Dzień Dobry Wakacje i po raz pierwszy publicznie wypowiedziała się na ten temat. Dlaczego zdecydowała się na dzieci tak późno? Dlaczego nie dostaje zasiłku macierzyńskiego? O co prosiła Ewę Kopacz i za co jej dziękuje? Czy jej dzieci są zdrowe? Zobaczcie, co powiedziała Kindze Rusin i Robertowi Kanteraitowi!

  Golec uOrkiestra obchodzi w tym roku 15-lecie. Paweł i Łukasz Golec w Bielsku-Białej spędzili młodość. Tam dorastali, chodzili do szkoły, zakochiwali się po raz pierwszy. W studiu Dzień Dobry TVN bracia Golec opowiedzieli o dorastaniu, pierwszych wzlotach i upadkach. Czy fakt, że są jak dwie krople wody ułatwiał czy utrudniał im młodość?

  W studiu Dzień Dobry TVN aktorka Małgorzata Lewińska opowiedziała o ciąży i oczekiwaniu na narodziny synów oraz o warsztatach teatralnych w ramach kampanii "Niezgoda na Bezczułość", które niedawno prowadziła. Czy ciąża była dla niej zaskoczeniem? Jak ją znosi? jak jej córki zareagowały na to, że będą mieć rodzeństwo?