Katarzyna Sokołowska jest w ciąży. "Cuda się zdarzają"

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Katarzyna Sokołowska

Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka. Jurorka programu "Top Model" ogłosiła szczęśliwą nowinę za pośrednictwem mediów społecznościowych. W Niedzielę Wielkanocną opublikowała w sieci zdjęcia, na których zaprezentowała ciążowy brzuszek. - Cuda się zdarzają - napisała reżyserka pokazów mody pod fotografiami.

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży

Tegoroczne święta wielkanocne to wyjątkowy czas dla Katarzyny Sokołowskiej. Uznana reżyserka pokazów mody spodziewa się dziecka i właśnie w tak szczególnych okolicznościach zdecydowała się ogłosić szczęśliwą nowinę. W Niedzielę Wielkanocną na jej instagramowym pojawił się wzruszający wpis, zapowiadający ważne życiowe zmiany.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

- Cuda się zdarzają. Alleluja! Wspaniałych Świąt dla Was! Dla nas nie mogły być lepsze - napisała jurorka programu "Top Model" pod fotografiami, na których zapozowała z partnerem, prezentując ciążowy brzuszek.

Katarzyna Sokołowska spodziewa się dziecka

Post Katarzyny Sokołowskiej wywołał w sieci niemałe poruszenie. Wiadomość nie pozostała obojętna zarówno wiernym fanom jurorki programu "Top Model", jak i jej przyjaciołom. Najlepszym tego dowodem są liczne komentarze z gratulacjami. Szczere powinszowania zamieściły pod zdjęciami także gwiazdy polskiego show-biznesu.

- Gratulacje!!! - napisała Karolina Pisarek, a w jej ślady poszli między innymi Anna Lewandowska, Julia Kuczyńska, Maciej Zień czy Mateusz Hładki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy zdrowia.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości