Gwiazdy

Anna Wendzikowska o samotnym macierzyństwie. "Rodzina to nie jest temat do ogarnięcia dla jednej osoby"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Mateusz Grochocki/East NewsAnna Wendzikowska

Anna Wendzikowska pod swoim najnowszym zdjęciem zdecydowała się na szczere wyznanie. Zdradziła jednej z internautek, jak radzi sobie w roli matki dwóch córek. Co myśli o samotnym macierzyństwie?

Dzieci Anny Wendzikowskiej

Anna Wendzikowska jest szczęśliwą mamą dwóch córeczek. W 2015 urodziła Kornelię - owoc związku z Patrykiem Ignaczakiem, wokalistą zespołu Audiofeels. Niestety rok później para się rozstała. W 2017 roku dziennikarka związała się z kolei z przedsiębiorcą Janem Bazylem i w 2018 roku urodziła mu kolejną pociechę, Antoninę. Ten związek jednak również nie przetrwał.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Choć samotne macierzyństwo nie było jej planem na życie, córeczki są dla niej całym światem i uwielbia spędzać z nimi każdą wolną chwilę. Cały czas stara się również łączyć pracę zawodową z macierzyństwem i własnymi zainteresowaniami. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ nie może liczyć na pomoc swoich rodziców. Z jakiego powodu? Otóż nie utrzymuje z nimi kontaktu. Dziennikarka nie wspomina dobrze dzieciństwa, ponieważ jej najbliżsi byli bardzo wymagający.

- Cóż, szczerze mówiąc miałam w domu tak wyśrubowane wymagania, że nie było wyjścia. Słabo to wspominam, ponieważ musiałam uczyć się mnóstwa bezsensowych rzeczy, zamiast rozwijać się w tym, co było moje. Tylko dlatego, że oczekiwano ode mnie, że z każdego przedmiotu będę miała szóstkę. Koszmar - tłumaczyła Anna Wendzikowska na Instagramie.

Anna Wendzikowska o samotnym macierzyństwie

Teraz dziennikarka odniosła się po raz kolejny do kwestii samotnego wychowywania dzieci. Anna Wendzikowska opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia wykonane w Łazienkach Królewskich, na których pozuje ze swoimi pociechami. Internautki zachwycały się w komentarzach uroczymi pozami oraz stylizacją prezenterki. Jedna z kobiet zapytała jednak: "Ma Pani czasem takie momenty, w których ciężko jest samotnie wychowywać dzieci? Bycie samotną matką jest bardzo trudne. Podziwiam kobiety, które sobie z tym radzą. To bohaterki".

- Kurczę, wiadomo że jest ciężko... Wiadomo, że we dwójkę łatwiej. Wiadomo, że jak obok jest partner, który wspiera, to jest lepiej i przyjemniej. Ja się śmieję, że rodzina to nie jest temat do ogarnięcia dla jednej osoby, ale co mam zrobić? Położyć się i płakać? Staram się wszystko ogarniać najlepiej jak potrafię i myśleć, że "jeszcze będzie przepięknie" - odpowiedziała obserwatorce Anna Wendzikowska.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji na Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości