samotne wychowywanie

    Anna Wendzikowska pod swoim najnowszym zdjęciem zdecydowała się na szczere wyznanie. Zdradziła jednej z internautek, jak radzi sobie w roli matki dwóch córek. Co myśli o samotnym macierzyństwie?

    "Dotarło do mnie, że nasz synek nigdy nie powie tato"

    Anna Powierza kilka lat temu rozstała się z ojcem swojej córki. Aktorka na co dzień musi zadbać nie tylko o siebie i swoje życie zawodowe, ale także organizację życia dziecka. Jak przyznaje w rozmowie z dziennikarzem serwisu dziendobry.tvn.pl Oskarem Netkowskim, nie zawsze jest to łatwe. Często czuje się stygmatyzowana przez model rodziny, w jakim przyszło jej żyć. - Strasznie się kłóciliśmy. Wolimy mieć dwa domy bez awantur. Myślę, że Helenka się z tym pogodziła, ale czasami ma pomysły, żebyśmy byli razem - wyznała gwiazda.

    Dzień Ojca to wyjątkowe święto. Dla Jacka Grabowskiego – tym bardziej. Mężczyzna bowiem od przeszło 9 lat samotnie wychowuje Łukasza. – Kocham tego dzieciaka nad życie. Nie wyobrażam sobie życia bez niego – deklaruje w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

    W Polsce coraz więcej rodziców wychowuje swoje dziecko w pojedynkę. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy samotnych ojców: Adama Anioła, tatę 5-letniego Bartka, Jacka Olszewskiego, tatę 8-letniej Liliany oraz Sebastiana Grzywacza, tatę 6-letniego Franka. Jak wygląda ich codzienność? Co jest dla nich najtrudniejsze?